20 учнів області боротимуться з алкоголем серед своїх однолітків і ще 400 — змотивовані до зміни поведінки та ставлення до вживання алкоголю.

Такі результати проекту «Формування негативного іміджу алкоголю серед учнівської молоді» обласної громадської організації «Форпост». Проект ставив за мету сформувати негативний імідж алкоголю серед учнівської молоді старших класів м. Черкаси, м. Сміла та с. Червона Слобода. А також навчити 20 найкращих учасників проекту консультувати своїх однолітків за принципом «рівний-рівному» для поширення ідей про здоровий спосіб життя серед учнівської молоді Черкаської області.

Учасниками інформаційно-просвітницьких тренінгів стали близько 400 учнів 20 старших класів ЗОШ м. Черкаси, с. Червона Слобода та м. Сміла. Фахові тренери приклали максимальних зусиль, щоб змотивувати в підлітків до зміни поведінки та ставлення до вживання алкоголю. Ще 20 відібраних школярів (по 1 з кожної школи) успішно пройшли навчання на  спеціалізованому курсі за методикою «рівний-рівному». Після цього навчального курсу вони спроможні та умотивовані впливати на своїх однолітків у формуванні негативного ставлення до алкоголю та позитивного до здорового способу життя.

Проект організований Черкаською молодіжною громадською організацією «Форпост» за фінансової підтримки управління у справах сім’ї, молоді та сорту у партнерстві з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *