«Дитсадок» в університеті

Home/Новини/«Дитсадок» в університеті

«Дитсадок» в університеті

Чи не єдина в Україні кімната, де студенти зможуть, при необхідності, тимчасово залишати своїх дітей, відкриється в приміщенні Черкаського факультету Київського національного університету культури та мистецтв.

Мета – допомогти молодим батькам-студентам.

Така ідея виникла в Юлії Гончар – викладачки цього факультету, після закінчення навчального курсу Центру гуманістичних технологій АХАЛАР:

«Працюючи в університеті, помітила що молоді батьки, переважно студентки, після народження дитини, продовжують навчання з великими труднощами. Іноді, особливо під час сесії, коли час для здачі іспиту чи заліку є чітко визначеним і обмеженим, вони вимушені приходити з малятами, яких не мають із ким залишити. І ймовірно, навіть заходячи до аудиторії, всі думки молодої мами залишають із дитиною, яка зосталася із сторонньою людиною під дверима.

Звичайно, і професійна, і батьківська реалізації є дуже важливими. І молоді люди не повинні йти на жертви, обираючи щось одне. Тому я думаю, що навчальні заклади можуть допомогти, облаштувавши власними силами дитячі куточки чи кімнати тимчасового перебування дітей».

Офіційне відкриття кімнати для дітей відбудеться на передодні Дня захисту дітей – 27 травня 2011 року о 12.00 за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, 130/1, 3 поверх.

Організатори: Черкаський обласний осередок Всеукраїнської асоціації жінок «Славія», Черкаський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр,Черкаський жіночий центр.

Контактні особи: Юлія Гончар 093-989-8911

Сергій Слинько, 067-473-1152, 093-863-3688

 

By |Май 26th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment