Європа в Черкасах

//Європа в Черкасах

Європа в Черкасах

Сергій Слинько

Вперше в Черкасах День Європи відзначають протягом місяця. Увазі черкащан запропоновано багатотисячний Європарад, оригінальне Євромістечко, динамічний Євроквест, вражаючі Єврофлешмоби….. і багато інших незабуваючих європейських масовок. Мета цьогорічних святкувань – популяризація Європейських цінностей.

Заходи розпочалися з формування команд євроквесту, який відбудеться 21 травня. Він стане наймасовішим та найбільшвражаючим квестом в історії Черкас. В ньому одночасно візьмуть участь 15 команд — кращих євроклубів міста. Однак перемогу зможе отримала лише найкмітливіша, найспритніша, найобізнаніша з європейськими ціннностями команда. Окрім маси позитивних вражень, гарно проведеного часу всіх команд чекали призові сюрпризи від місцевих спонсорів, а командам переможців ще й від кампанії «Я поділяю європейські цінності» та публічне визнання під час євроконцерту 29 травня.

24 числа актуалізувати тему європейських цінностей до Черкаських студентів приїдуть колеги з Вінниці. Вони представлять театральну виставу мережевого проекту «Молодь – за європейські цінності», зібравши понад 200 сотні молоді.

Наймасовіші дійства відбудуться 29 травня 2011 року і охоплять всю центральну частину Черкас. Спочатку у сквері “Дружба народів”о 14.30 стратує європарад. На ньому кожен міський євроклуб уособлюватиме та представлятиме певну європейську країну – елементом одягу, державною символіку, культурою. На європараді пронесуть найбільший у місті прапор євросоюзу. Усі охочі зможуть приєднатися до пішої ходи, участь в якій візьмуть прапороносці зі стягами всіх 27 країн-членів ЄС. Крім того, бульваром Шевченка пройдуть представники посольств країн ЄС, міської та обласної влади й інші почесні гості.

Урочиста колона прямуватиме до Театрального скверу, де відбудуться незабуваючі для черкащан дійства та конкурси. Серед них флеш-моб, в якому сотні Черкащан утворять собою дві великі літери – «ЄС». Родзинкою цьогорічних святкувань також буде євро містечко – з оригінальним євро прапором, що викладуть черкащани своїми руками, з незабуваючим представленням європейських країн шкільними євро клубами і з масою креативних дійств. Що це буде конкретно організатори поки тримають інтригу, однак запевняють, що навіть для найбільш вимогливих Черкащан буде цікаво та корисно.

Організатори: Черкаська ОДА, Центр європейської інформації при Черкаській ОУНБ імені Тараса Шевченка та Черкаський обласний осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний альянс» під егідою Мережі центрів європейської інформації в рамках кампанії «Я поділяю європейські цінності» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Асоціація євро клубів м. Черкаси, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Європейська молодь України».

By |2011-06-08T15:07:09+00:00Май 1st, 2011|Новини|4 комментария

About the Author:

4 комментария

 1. Український дисидент 25.05.2011 at 15:27

  Черкаси — вільне козацьке місто!!! Вітчизна у небезпеці — зрадники української нації, євроглобалісти, що хочуть здати нашу землю європейським космополітам, роблять нині відвертий марш проти нашої незалежності! Такого не було навіть за Ющенка! Панове черкащани! Згадайте,що ви українці, нащадки славетних козаків, що під булавою Богдана боронили Україну від Речі Посполитої — цього прототипа Єдиної Європи, згадайте, що Єдиної Європи хотів Гітлер, а єдиного світу — Ленін і Сталін! Зупинимо зраду, поки Ще не пізно!

 2. webmaster 26.05.2011 at 11:04

  Чужого навчайтеся і свого не цурайтеся — Т.Г.Шевченко

  З повагою та надією на порозуміння — Сергій Слинько

 3. Український дисидент 17.06.2011 at 12:25

  Був свідком акції 29 травня. Масштаб підготовки свідчить, що марш був добре проплачений (принаймні, це так виглядає), до того ж вивели школярів і курсантів у добровільно-примусовому порядку. Але у Галичині на День Героїв акції наших були численнішими і за ідею.
  Ми не пропонуємо ізоляції. Але покоління борців за Волю України боролися не за те, аби здобуту ними Незалежність нащадки комусь здавали, не за те, щоб на наші землі приходила регресивна масова культура і транснаціональні корпорації.
  Євроглобалізм не пройде!!!

 4. webmaster 18.06.2011 at 18:49

  Тим не більше захід організовували абсолютно реальні люди, які не ховалися за псевдонімами в інтернеті і гучними фразами.
  Щодо коштів, то в організації Днів Європи в Черкасах були залучені фінанси Черкаської ОДА, МФ «Відродження» через Всеукраїнську молодіжну громадську організацію «Європейська молодь України». Їх сумами не володію. Однак також було використано 1400 грн. від кампанії «Я поділяю європейські цінності», яких навряд чи вистачило б, щоб «проплатити» «марш». 1400 було використано на матеріальні витрати у євроквесті, конкурсі малюнку та фото, а також європолотна.

  З повагою, Сергій Слинько

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok