Сергій Слинько

Таку іноземну назву мала команда, що здобула перемогу у наймасовішому квесті Черкас та України – місцями європейських цінностей. Для цього групуванню «STAPLES» Черкаської ЗОШ № 32 довелося змагатися з 140 учасниками з інших шкіл міста. Однак перемога була того варта.

29 травня в самому серці святкування Днів Європи в Черкасах на центральній сцені на театральні площі їм заслужено вручили пам’ятну статуетку «Переможець шкільного євроквесту — 2011». Нагородження провели головні організатро євроквесту — Сергій Слинько (ЧО Молодіжний ресурсний центр, ВМГО «ДемАльянс») та Олена Горкуша (Центр європейської інформації при ЧОУНБ ім. Т. Шевченка). Після нагородження школярі повідомили, що за допомогою спонсорів вже встигли відсвяткувати досягнення у ресторані сучасної японської кухні «Сушия». Найближчим часом збираються навідати 5-D кіно від 5D-cinema, що в Хрещатик-сіті, оскільки лиш днями пролунав останній дзвінок у школі і з’явилося більше вільного часу. А також переможці готуються до фотосесії від фотографа Олександра Якимовича.

Організатори: Черкаський обласний осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний альянс», Асоціація євроклубів м. Черкаси, Черкаська ОДА, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Департамент освіти та гуманітарної політики МВК,Центр європейської інформації при Черкаській ОУНБ імені Тараса Шевченка під егідою Мережі центрів європейської інформації в рамках кампанії «Я поділяю європейські цінності» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *