В презервативах до Європи

//В презервативах до Європи

В презервативах до Європи

Сергій Слинько

Така думка може виникнути зустрівши волонтерів Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру з інформацією та презервативами в руках в рамках заходів до Дня Європи в м. Черкаси. Однак дівчата та хлопці у фірмовому одязі «Разом до здоров’я» вже третій рік поспіль популяризуватимуть серед черкащан європейську цінність – здоров’я.

Вони інформуватимуть молодь про елементи здорового способу життя, про небезпеки, що несуть незахищені статеві відносини та про методи захисту від них. Оскільки порівнюючи попередні роки, «від кохання» потерпіло суттєво більше черкащан: виявлено 222 випадки гонореї (було 180), 3312 випадків трихомоніазу (було 2698), 274 випадки хламідії (було 182). За роки епідемії СНІДу померло 502 молодих Черкащан. Тому в ході акції волонтери безкоштовно розповсюджуватимуть інформаційно-просвітницькі матеріали розроблені проектом USAID «Разом до здоров’я» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я та презервативи.

Для тих, кому потрібно буде отримати первинну консультацію фахівця в центральній частині євро кварталу в спеціальному наметі «Разом до здоров’я» буде можливість проконсультуватися з лікарем Центру планування сім’ї.

Головні організатори: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр у партнерстві з Центром планування сім’ї, проектом USAID «Разом до здоров’я», РНГО «Центр соціального партнерства», волонтери-студенти інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького.

Координатор: Сергій Слинько – обласний молодіжний ресурсний центр, 093 863 3688, 067 473 1152

 

By |2011-05-26T21:47:46+00:00Май 25th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment