Молодь має знати

//Молодь має знати

Молодь має знати

25-28 червня 2011 року з нагоди Дня молоді та Дня Конституції в м. Черкаси та селах Золотоніського р-ну (с. Гельмязів, с. Чапаєвка та смт. Пальміра) відбулася акція «Я молодий! Я маю право знати!».

До організації та проведення заходу було в цілому залучено 36 волонтерів, які охопили понад 1000 молодих людей 14-35 років та близько ста представників інших вікових груп.

У рамках акції 330 молодих людей долучилися до анкетування з проблем репродуктивного здоров’я, впливу шкідливих звичок на здоров’я, а також щодо обізнаності молоді про їх права та з інших актуальних для молоді питань. Учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети «Я молодий! Я маю право знати!» з інформацією про важливі національні гарячі лінії, про права молоді, про правила спілкування з працівниками правоохоронних органів, а також наліпки з логотипом акції. В цілому було розповсюджено 700 буклетів «Я молодий! Я маю право знати!» та 1150 наліпок з логотипами акції.

Інформативні матеріали для проведення заходу були надані Мережею громадських організацій Полтавської та Черкаської областей «Молодь діє!» за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії.

Партнери акції: в м. Черкаси – Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр та ЧМДГО «Експериментальний творчий центр»; в Золотоніському р-ні – Центри діяльності волонтерів психологічної служби Золотоніського ОБДЮТ (с.Гельмязів), Чапаєвської ті Пальмірської ЗОШ.

Відгуки учасників акції свідчать про її своєчасність, доцільність та актуальність:

«Ми погано знаємо свої права. Зрозуміли це, коли заповнювали анкети і прочитали інформацію в буклеті. Раніше про це не задумувалися».

«Заповнюючи анкету, вперше замислився, що таке репродуктивне здоров’я».

«Цікава інформація в буклетах, дякую!».

«Більше чула про права людини і права дитини, а ось сьогодні дізналася, що у молоді, як групи населення, є свої специфічні права. Дякую!».

«Чудово, що в буклеті є номери «гарячих телефонів», раптом знадобляться».

By |2011-07-11T19:16:47+00:00Июль 1st, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok