Альтернативу віртуальному дитинству запропонували Черкасцям

//Альтернативу віртуальному дитинству запропонували Черкасцям

Альтернативу віртуальному дитинству запропонували Черкасцям

Сергій Слинько

35 дітей покинули власні комп’ютери і разом грали, стрибали і веселилися у дворі своєї багатоповерхівки!

Яскраве свято для дітей та їх батьків відбулося у дворі будинку №7 по вул. Козацькій. Його мета — пропаганда серед дітей до 12 років та їх батьків дворових ігор і живого спілкування.

Дітям необхідно показати альтернативу проведення свого часу за комп’ютером,  —  розповідають організатори заходу Наталія Назаренко та Марія Сергєєва. – Дворові ігри, які потроху забули є прекрасною альтернативою віртуальному безділлю!

Пропаганда живого спілкування не менш яскраво виразилася у подарунках, які малеча зможе використати лише на свіжому повітрі – скакалки, м’ячі, крейда тощо. Однак і на батьків чекав сюрприз – інтерактивна дискусія  з психологом Наталією Козловою на тему: «Моя дитина та комп’ютер»:

— Проблема залежності дітей від механічного друга з кожним роком стає дедалі актуальнішою. Щороку аудиторія інтернет-залежних Черкащан поповнюється тисячами нових, — пояснює психолог Наталія Козлова. – Найперше потрібно надати інформацію батькам як правильно і коректно позбутися цієї проблеми у сім’ї, а також працювати з дітьми.

Важливість та необхідність таких заходів відмічають і самі батьки: «Дуже добре, що таке організовують – ділиться емоціями мама Людмила Володимирівна. — Ми хоч і живемо у сусідньому будинку , але наші діти не знають чим зайнятися у дворі, от і шукають розваг за комп’ютером. Із представлених тут ігор є багато тих, в які, я впевнена, діти будуть гратися, особливо після літніх роз’їздів з дому.

Ініціатором заходу стали дві учасниці «Майстерні громадянської активності» —  програми неформального демократичної освіти молоді та підтримки її суспільних, соціальних і культурних ініціатив. Ініціативу Наталії Назаренко та Марія Сергєєвої підтримав Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, який організував власних волонтерів для роботи з дітьми, займався медійним та організаційним супроводом:

—  Хоча цей захід для дітей був разовим, однак ми і надалі згодні підтримувати активну молодь у реалізації їх ідей. Якщо є бажаючі продовжити ініціативу дівчат ми готові надати всю залежну від нас допомогу – запевняє Віктор Велівченко – директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Проект реалізовується в рамках молодіжної програми «Майстерня громадської активності» за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойсса фонду ім. Роберта Боша та Спілки МітОст, Коаліції молодіжних організацій Черкаської області «Молода Черкащина» та «Української мережі освіти дорослих та розвитку інновацій» у партнерстві з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром.

Організатори проекту висловлюють щиру подяку за підтримку та сприяння Черкаському обласному молодіжному ресурсному центру, а саме Аліні Кордюк, Сергію Слиньку, Людмилі Гнатенко та Євгенії Полонській, також слова вдячності управлінню ОСББ «95» по вулиці Козацька, 7, Ользі Гармаш, Олександру Третякову, Наталії Козловій і телерадіокомпанії ВІККА. Ви всі частинка цього проекту, без Вас його важко уявити!!!

By |2011-08-22T18:46:06+00:00Август 20th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment