Старі-добрі ігри проти шкідливих комп’ютерних. Черкаські студенти взялися відроджувати дворові забави. Розпочали із мікрорайону «Митниця». Для тамтешніх дітей учасники молодіжної програми «Майстерня громадської активності» влаштували розважальну програму. Разом вони танцювали, веселилися, грали в хустиночку та вибивного. Організатори прагнули показати сучасним дітям, що реальне спілкування значно цікавіше за віртуальне. Чи вподобали дітлахи такі забави – знають наші журналісти. Далі – сюжет із циклу «Просто літо».

Новину про дитяче свято у своєму дворі В’ячеслав із сином зустріли на «ура».
В’ячеслав, житель мікрорайону: «Дуже не вистачає такого, вечорами у дворах діти не знають, куди себе подіти. А так дуже гарно».
Чоловік радіє, що дітям демонструють альтернативу такому популярному нині дозвіллю за комп’ютером.
В’ячеслав, житель мікрорайону: «Якщо раніше в нас було по 10 осіб у кожній команді, то нині 3 на 3 діти грають».
Організатори назвали свій проект – «А вживу цікавіше!». Його ініціаторами стали дві черкаські студентки. Дівчата давно помітили: сучасним дітям і підліткам не вистачає живого спілкування.
Наталія Назаренко, організатор: «Суть полягає в тому, щоб діти не жили віртуальним життям. Ми хотіли відродити старі-добрі дворові ігри – хустинку, мисливці, фермер та багато інших».
На подвір’ї багатоповерхівки, що на Козацькій, 7, вони із дітьми грали у цікаві дворові забави. А ще – показали, як релаксувати при роботі за комп’ютером. Експерт розповів батькам, чим загрожують їхнім чадам віртуальні ігри. Говорив і про погіршення зору, і про шкоду психіці. Поки батьки мотали на вус поради фахівців, діти розважалися, щиро радіючи нагоді рухатися та сміятися. По завершенні свята всім учасникам вручили подарунки.
Олена, жителька мікрорайону: «Мені сподобалися ігри й танці» .
Настя, жителька мікрорайону: «Мені сподобалося, як розважалися, найбільше – журавель і пінгвін».

Телеканал «ВІККА»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *