Хочеш яскраво незабуваюче провести останні літні дні?

Home/Новини, Черкаський обласний молодіжний центр праці/Хочеш яскраво незабуваюче провести останні літні дні?

Хочеш яскраво незабуваюче провести останні літні дні?

Тоді приєднуйся до Молодіжного табору у с. Вершаці Черкаської області. Тебе чекає динамічна, активна та весела програма табору, вражаюче святкування в кращих українських традиціях «Маковія» та маса інтелектуально-розважальних ігор.

Табір відбудеться з 13 по 16 серпня. Всі витрати за рахунок організаторів. Однак очікується, що окрім розваг, молоді учасники допоможуть місцевій громаді у ремонті сільського клубу. Він потребує косметичного ремонту в актовій залі, тому учасники три години щоденно фарбуватимуть та чепуритимуть його. Інші 21 година доби розписана розважальною програмою та буде обов’язково погоджена з учасниками вже в перший день табору.

До участі у таборі запрошується молодь Черкаської області віком від 18 років. Для цього необхідно до 10 серпня заповнити он-лайн форму (bit.ly/tabir) та 13 серпня до 9.00 прибути до приміщення Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру по вул. Смілянській, 23, оф.28.

Оскільки лише 20 осіб зможуть стати учасниками табору і гарно провести час там, то організатори залишають за собою право конкурсного відбору. Перевага надаватиметься кандидатам з досвідом виконання малярських робіт та тим, хто зможе запропонувати певний дизайнерський підхід у оформленні актової зали.

Передбачається, що житимуть учасники в наметах поблизу клубу або в приміщеннях клубу. Тому кожен учасник має подбати про спальне місце самостійно, взявши з собою намет, каримат та спальник, або ж ковдру чи інші речі для розміщення у приміщеннях клубу. Повноцінне гаряче харчування буде організоване на природі, тому від учасників вимагається взяти з собою  тарілку, ложку, чашку та інше за бажанням столове приладдя. Тим, хто хоче повернутися з табору з пам’ятною футболкою, варто захопити футболку, яку не жаль зіпсувати))), з собою. Також для  сільських вечорниць до «Маковія» буде доречне українське народне вбрання або його елементи.

Табір у Вершацях чекає саме на тебе!!!

Організатори: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, РНГО «Центр соціального партнерства», Черкаський обласний молодіжний центр праці за фінансової підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Контактна  особа: Сергій Слинько – 36-00-59, 067 473 1152, 093 863 3688

About the Author:

One Comment

  1. Сергей 10.08.2011 at 20:39

    Дівки ми вас чекаємо!))))

Leave A Comment