Сергій Слинько

Ремонт у Вершацькому сільському клубі не проводився років мабуть з двадцять. Точно ніхто не пам’ятає. Тік дах, сквозили вікна, було відключене опалення. І лише цього річ за допомогою активу сільської громади, Форуму молодіжних ініціатив та проектів і молодим відчайдухам з усієї області клуб повноцінно може служити культурним підґрунтям не лише Вершацькій громаді, а й жителям сусідніх сіл.

За кошти сільської громади було відремонтовано дах та електропостачання, поставлено пічку для опалення актової зали та придбані всі необхідні матеріали для косметичного ремонту клубу. А от про нові вікна сільська громада могла лише мріяти. Але вони підготували заявку «Молодь за відновлення клубу в с. Вершаці» на Форум молодіжних ініціатив і стали переможцями. І в липні цього року замінили більшу частину вікон в клубі на суму 30000,00 грн.

За допомогу у косметичному ремонті клубу взялися відразу три організації Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, РНГО «Центр соціального партнерства» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації. Також могли долучитися всі бажаючі. Для цього варто було лиш заповнити анкету та стати учасником волонтерського трудового загону: «Молодь за відновлення клубу у с.Вершаці». Таким чином 30 волонтерів з 13 по 16 серпня жили в наметовому містечку у сільському парку і «наводили красоту» у клубі.

Позаробочий час учасники грали в інтелектуально-розважальні ігри, знайомилися з історією місцевості проходячи складні завдання квесту з JPS-новігаторами, купалися в ставку, співали, танцювали, училися рукоділлю,  дарували старим футболкам нове життя за допомогою спеціальних фарб по тканині і організовували дозвілля для сільських жителів. На вечірки та дискотеки приїжджали навіть із сусідніх сіл та міста Чигирин.

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр висловлює щиру подяку всім учасникам заходу за їхній ентузіазм у ремонті клубу та показану сільській громаді можливість організації власного відпочинку, виходячи з наявних ресурсів. Щиро дякує РНГО «Центру соціального партнерства» в особі Світлани Собової, координатору проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» — Ганні Бабковій за їх вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики в області шляхом активної організації цього волонтерського трудового загону. Також молодіжний ресурсний центр безмежно вдячний сільському голові с. Вершаці — Чубін Ніні Олексіївні та директору клубу Бондарець Валентині Миколаївні за їхній альтруїзм у розвитку села та турботу про молоде покоління.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *