Сергій Слинько

Перша в Україні ніч аніме відбудеться в Черкасах. Шанувальники аніме з усього міста та сусідніх районів зберуться у амфітеатрі парку 50-річчя. Їх увазі буде представлено яскраві анімаційні фільми, які по праву можна вважати культовими та розраховані на широкого глядача незалежно від віку, статі та соціального статусу.

Серед них: «Дівчина, яка підкорила час», «Мій сусід Тоторо», «Ковбой Бібоп: достукатися до небес», «Час Еви», «Дівчинка-лисичка Yobi», «Небесні скітальці».

Всі бажаючі зможуть абсолютно безкоштовно взяти участь у кіноперегляді 10 вересня з 20.00 до 5 ранку. Публічно поділитися враженнями по кожному фільмі буде можливість відразу по його закінченні.

Ініціатором заходу став anime.ck.ua. Організатором — Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, де вже півроку шанувальники цього нового для українців кіножанру організовують перегляди аніме та обговорення суті кінокартин. Партнерами заходу є КП «Облкіно» та КП «Дирекція парків» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації

Контактн

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *