Кількість усиновлених дітей може суттєво збільшитися

Home/Новини/Кількість усиновлених дітей може суттєво збільшитися

Кількість усиновлених дітей може суттєво збільшитися

Саме такий висновок можна зробити знайомлячись з результатами проекту «Підготовка вихованців установ соціальної опіки до сімейних форм виховання». Проект мав за мету

полегшити процес адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомній сім′ї. Для цього пропонувалася підготовка кваліфікованих фахівців для подальшої роботи з вихованцями установ соціальної опіки.

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр систематично залучаються до роботи з вихованцями інтернатних установ та дитячих притулків. Тому працівники центру та волонтери, неабияк розуміючи переваги сімейних форм виховання, щиро вдячні його ініціатору Аллі Вікторівні Бучковській за проведену роботу у напрямку адаптації дітей до входження у нову родину. А також за можливість участі волонтерів та практикантів ценру у фінальному для проекту круглому столі 14 вересня 2011 року. Щиро впевнені, що досвід, напрацьований у проекті буде імплементований і у ті установи соціальної опіки Черкащини, що не стали учасниками проекту.

By |Сентябрь 14th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment