Ніч аніме-фільмів під відкритим небом

Home/Новини/Ніч аніме-фільмів під відкритим небом

Ніч аніме-фільмів під відкритим небом

На аніме зійшлося близько ста п’ятдесяти осіб. Серед глядачів була не лише молодь, а й люди середнього віку з дітьми. Як виявилось, аніме-культура в Черкасах живе ще з 2003 року, і вже півроку місцеві “анімешники” мають власний кіноклуб, який працює при Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі. А таку ніч-аніме організували вперше. Також вперше це була аніме-ніч в Україні. Відбулася вона 10 вересня 2011 року.

— Ідея створити клуб аніме виникла у мене нещодавно, проте у нас уже є 20 постійних резидентів, — розповідає волонтер Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Антон Чудов. — Я помітив, що наша шкільна і студентська молодь, яка захоплюється цим жанром кіно, ніяк не організована. Зараз усі вони в клубі за інтересами. Щомісяця ми голосуємо за фільми, які хочемо подивитись, а після перегляду їх обговорюємо. Окрім того, інколи хлопці й дівчата перевдягаються в героїв улюблених фільмів та фотографуються.

Самого Антона в японських мальованих фільмах, що більше схожі на наші мультики приваблює художність та сценарна лінія. Та незважаючи на “мультяшність”, серед представлених на фестивалі фільмів були не лише дитячі й розважальні, а й глибоко філософські.

Всі бажаючі змогли абсолютно безкоштовно взяти участь у кіноперегляді 10 вересня з 20.00 до 5 ранку. Публічно поділитися враженнями по кожному фільмі була можливість відразу по його закінченні.

Організатором виступив Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, де вже півроку шанувальники цього нового для українців кіножанру організовують перегляди аніме та обговорення суті кінокартин. Партнерами заходу є КП «Облкіно» та КП «Дирекція парків» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації

 

За матеріалами Ірини Коваль з газети «Черкаський край»

By |Сентябрь 16th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment