Нічні мультики дивилися з ковдрами й термосами

Home/Новини/Нічні мультики дивилися з ковдрами й термосами

Нічні мультики дивилися з ковдрами й термосами

Близько 50 черкащан виявили бажання провести ніч аніме, яку влаштували волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру 10 вересня

в Парку 50-річчя Жовтня в Черкасах. Про це інформує обласна газета «Нова Доба». Подивитися японські мультфільми зібралася переважно молодь. Глядачі приходили з їжею, ковдрами, термосами з гарячим чаєм.
Ідея провести ніч японської анімації виникла в організаторів ще на початку літа. Однак утілити її в реальність вдалося лише нині.
— Спочатку збирали дітей, аби зайняти чимось, побачили, що цікавляться не лише діти, а й батьки. Адже аніме має різні сюжетні лінії, які подобаються і дорослим, і дітям, – розповідає організатор заходу Антон Чудов.
Пропагування японської аніме-культури на цьому не завершилося.  Від наступного тижня Молодіжний ресурсний центр улаштовуватиме перегляди найцікавіших та найвідоміших зразків анімації щосуботи. А наступного року, за словами Антона Чудова, організатори спробують самостійно озвучувати аніме-фільми українською мовою.

By |Сентябрь 18th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment