18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, оф. 26-28 (2 поверх) тлф. 0472 36 00 59

mrc.ck.ua@gmail.com

В диво-гонці взяли участь диво-волонтери ЧОМРЦ

Сергій Слинько

З нагоди святкування Європейського тижня мобільності в Черкасах 24 вересня 2011 року у парку «50-річчя» дебютувала  дитяча велосипедна «Диво гонка» за участю вихованців дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Головними організаторами заходу стала міська федерація велосипедистів та мерія міста Черкаси. Посильну допомогу в організації та проведення гонки надали волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру (ЧОМРЦ). Вони не лише організували гарний настрій свята для велосипедистів, а й гарно розважили тих, хто прийшов без велотранспорту. Цьому сприяла ведуча заходу – Аліна Кордюк заступник директора ЧОМРЦ та самовіддані волонтерки центру – студентки Інституту педагогічної освіти, соціальної роботи, педагогіки та мистецтва Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Велогонка проведена з метою пропагувати та

популяризувати велоспорт в Черкаській області. У змаганнях взяла участь майже сотня дітей навчальних закладів та позашкільних установ області від 6– 17 років. Призів вистачило і переможцям і переможеним, а заряд бодрості та адреналіну перепав і всім присутнім.

Організатори висловлюють особливу подяку Олегу Прудивусу – директору мережі магазинів побутової техніки “Ассоль”, м. Сміла за підтримку Федерації велосипедистів Черкаської області у проведенні цього та інших заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *