День контрацепції по-Черкаськи

Home/Новини/День контрацепції по-Черкаськи

День контрацепції по-Черкаськи

Сергій Слинько

Тисячі презервативів, десятки тисяч яскравих листівок та 20 спеціально-підготовлених волонтерів 15 жовтня заполонять центральну частину міста. Вони не просто роздаватимуть листівки та презервативи, а й вражатимуть пересічних громадян шокуючою статистику в місті та області по поширенню

захворювань, що передаються статевим шляхом, та вагомою кількістю абортів. Також інформуватимуть про репродуктивне здоров’я, способи його збереження та прийоми захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Тим кому необхідна буде більш фахова допомога, можуть звертатися до лікарів Центру планування сім’ї. Вони цього дня будуть консультувати на Європейській площі у виїзному наметі «Разом до здорового майбутнього».

Метою акції є формування усвідомленого ставлення молоді до здорового способу життя, до безпечної сексуальної поведінки, зокрема профілактики ІПСШ та ВІЛ і збереження репродуктивного здоров’я.

Організатори: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр у партнерстві з Центром планування сім’ї, проектом USAID «Разом до здоров’я» за підтримки РНГО «Центр соціального партнерства» та центру Європейської інформації.

By |Октябрь 14th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment