Виставка собак пройшла на славу

Home/Новини/Виставка собак пройшла на славу

Виставка собак пройшла на славу

25 вересня на стадіоні Черкаського державного технологічного університету відбулась друга виставка непородистих собак – Кубок Друга. 20 унікальних непородистих учасників протягом виставки демонстрували свої таланти в трьох категоріях «краса в мініатюрі», «краса середніх розмірів», «богатирська краса». Унікальним явищем цьогорічної виставки стало участь бездомних собак. Їх презентували волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та пропонували взяти «в гарні руки» всім бажаючим. Поки дорослі з захватом спостерігали за пухнастими улюбленцями, дітям скучати не дали ті ж волонтери молодіжного центру. Вони організували справжнє кілька годинне свято для дітей. Діти там веселились, активно брали участь у конкурсах і просто чудово проводили час.

Організатори виставки – черкаське товариство захисту тварин «Друг». Головна мета – показати, що не породисті собаки нічим не гірші за їх породистих братів, вони такі ж гарні, розумні та талановиті.

Усі учасники виставки отримали пам’ятні дипломи та медалі, а переможці – кубки та подарунки. Свої винагороди отримали також найстарша собака виставки, Ветеран Дружби, та наймолодша собака. Приз глядацьких симпатій отримав великий рудий пес Буржуй, який краще за всіх станцював собачий вальс із своїм господарем. А переможцем виставки собак стала дворічна Донна Роза та її господар Єфіменко Дмитро.

Багато розваг чекало на

глядачів. Федерація спорту із собаками влаштувала показові виступи та майстер-клас із дресирування собак.

Протягом виставки діяла територія маленьких любителів тварин із різноманітними розвагами та подарунками для дітей. Кожен бажаючий мав змогу перетворитись на кошення чи цуцення завдяки майстрам боді-арту.

В рамках виставки відбулася також благодійна фотовиставка та акція «Шукаю друга». Завдяки цій акції на виставці двоє бездомних цуценят знайшли собі господаря. В рамках виставки «Шукаю господаря» перед черкащанками виступили шість безпородних собак із міського притулку. Кожен бажаючий мав змогу погуляти та сфотографуватись із цими тваринами.

Підтримав ідею благодійної виставки і гурт «Романтика», який порадував черкащан приємною музикою цього дня. Протягом виставки завдяки пожертвуванням черкащан вдалося зібрати 1953 грн. на допомогу для утримання та лікування покинутих безпритульних тварин у притулку.

By |Октябрь 1st, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment