Остання вулична акція у рамках проекту „Разом до здоров’я” відбулася 15 жовтня. Проводили акцію Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр у партнерстві з Центром планування сім’ї за підтримки Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації, а також РНГО «Центром соціального партнерства».

Мета акції — формування усвідомленого ставлення молоді до здорового способу життя, до безпечної сексуальної поведінки, зокрема профілактики ІПСШ та ВІЛ і збереження репродуктивного здоров’я.

У рамках акції волонтери розповсюдили інформаційні матеріали та презервативи. Бажаючі мали можливість отримати безкоштовне професійне консультування з питань планування сім’ї лікарями акушерами- гінекологами Центру планування сім’ї.

П’ятирічний проект „Разом до здоров’я” реалізувався в Україні з 2005 до 2011 року за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку USAID. Проект ставив за мету сприяти покращенню здоров’я жінок, чоловіків і родин шляхом запровадження в сучасних практик зі збереження репродуктивного здоров’я і планування сім’ї.

У Черкаській області покращились показники перинатальної смертності, знизився рівень абортів, підвищився показник використання гормональної контрацепції, що свідчить про успішне впровадження

Проекту „Разом до здоров’я”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *