Міжнародний день толерантності відзначить Черкаська молодь

//Міжнародний день толерантності відзначить Черкаська молодь

Міжнародний день толерантності відзначить Черкаська молодь

Сергій Слинько

П’ятдесяти метрове Полотно миру, палаюче серце толерантності, толерантні та антитолерантні кульки, конкурси та нагородження очікують Черкаську молодь у Всесвітній день толерантності 16 листопада 2011 року.

Головною вулицею Черкас молодь пронесе Полотно Миру – 50-метровне панно, зшите руками молоді з понад 1 000 клаптиків тканини з своєрідним баченням толерантності на кожній ділянці. Ті, хто не встигли доєднатися до цього символу взаємоповаги та доброти, зможуть зобразити власне розуміння толерантності на повітряних кульках. От тільки гарні приклади цього поняття доведеться пустити в небо, а погані – будуть проколені голками.

На Соборній площі міста в цей час відбудеться велика кількість конкурсів, масовок, пізнавально-розважальних ігор та нагородження авторів кращих цьогорічних лоскутків Полотна миру серед Черкаських школярів. Кульмінацією заходу стане гігантське серце толерантності із запалених свічок. Очевидців та активних учасників акції чекає заряд позитиву, призи та істинне усвідомлення поняття «Толерантність».

Головний ініціатор цьогорічної акції, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, такою акцією ставить за мету примноження та закріплення серед Черкащан мови миру та толерантності, протидію поширенню ксенофобії, ворожнечі та нетерпимості.

Співорганізаторами заходу є Управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської ОДА, Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому, Клуб «День народження», студенти інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер».

Засоби масової інформації запрошуються 16 листопада 2011 року на 15.50 на соборну площу м. Черкаси (сквер перед облдержадміністрацією). Орієнтовно в цей час нестимуть центральною алеєю міста полотно Миру з площі Б.Хмельницького.

Контактна особа: Сергій Слинько (Черкаський обласний мол. рес. центр) – (0472) 36-00-59, 093 863 3688, 067 473 1152

Довідково:

Толерантність – це здатність без агресії сприймати думки, поведінку, форми самовираження та спосіб життя іншої людини, які відрізняються від власних.

Передусім толерантність означає доброзичливе та терпиме ставлення до чогось. Основою толерантності є відкритість думки та спілкування, особиста свобода індивіда та поцінування прав та свобод людини.

Толерантність означає активну позицію людини, а не пасивно-терпиме ставлення до навколишніх подій. Тобто толерантна людина не повинна бути терпима до всього, наприклад до порушення прав людини чи

маніпуляцій та спекуляцій. Те, що порушує загальнолюдську мораль, не повинно сприйматись толерантно. Тому потрібно розрізняти толерантну поведінку та рабську терпимість, яка не приводить ні до чого хорошого.

 

By |2013-06-17T12:30:11+00:00Ноябрь 10th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment