Дошка пошани волонтерів з’явилася в Черкасах. Вони трудилися не ради грошей, бо їх праця безцінна!

//Дошка пошани волонтерів з’явилася в Черкасах. Вони трудилися не ради грошей, бо їх праця безцінна!

Дошка пошани волонтерів з’явилася в Черкасах. Вони трудилися не ради грошей, бо їх праця безцінна!

cheap cialis online

th=»300″ height=»199″ />Сергій Слинько

Лише 32 молодих активістів волонтерського руху Черкащини удостоїлися потрапити на символ поваги та взаємодопомоги – на стенд пошани «Волонтерська гордість 2011 року».

Хто вони? Це на перший погляд найзвичайнісінькі хлопці й дівчата, жінки й чоловіки, які десь навчаються чи працюють, десь гуляють та відпочивають, чимось захоплюються, а щось не встигають. Однак завжди находять час, щоб зробити щось корисне не лише для себе, своїх друзів та близьких, а й для суспільства.

Вони роблять це не ради грошей, бо їх праця БЕЗЦІННА! – переконана ідейний організатор стенду Світлана Собова, яка кілька років тому працюючи заступником директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру і закладала основи сучасного волонтерського руху на Черкащині. Зараз Світлана свого роду еталон, її ініціативи ставлять в приклад студентам майбутнім соціальним педагогам та соцпрацівникам. Її фото на цій дошці є найбільш-очікуваним.

Інша безсумнівна постать для пошани – Ольга Моренко, яка безкорисливо для себе протягом року спільно з Молодіжним ресурсним центром організовувала благодійні концерти на Європейській площі Черкас для допомоги хворим дітям. Щоразу це була конкретна дитина і гроші прозоро передавалися на лікування онкохворих та з тяжкими захворюваннями діткам. Не дивлячись на холод, дощ чи спеку Ольга організовувала десятки виступаючих на багатогодинні концерти і збирала навіть до 20 тис. грн. за один концерт, які батькам діток подеколи доводилося роками вишукувати на лікування. На її рахунку допомога десяткам дітлахів. Витираючи сльози на очах Ольга після роботи забувала про відпочинок та сон і поширювала інформацію про діток, життю яким була необхідна кров інших людей, у соціальних

мережах, на сайтах та інтернет-форумах. Доречі її добродушність цьогоріч була визнана найбільш високо на обласному етапі конкурсу «Благодійники року» у номінації – приватна особа-благодійник.

Серед портретів можна побачити і знаних серед молоді лідерів – керівників постійно-діючих молодіжних об’єднань при Молодіжному ресурсному центрі, організаторів різних суспільно-корисних рухів на Черкащині. Вони постійно працювали з молоддю, розвивали їх вміння та навички, залучали до суспільно-корисних ініціатив.

Презентація Дошки волонтерської пошани відбулась на передодні Нового року в Молодіжному ресурсному центрі. Увазі кращих волонтерів були запропоновані тренінги особистісного росту досвідчених тренерів Світлани Собової та Костянтина Баранова в рамках «Школи молодіжного лідерства» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

— «Школа молодіжного лідерства» дозволила волонтерам не лише поповнити свої знання у сфері лідерства, мистецтва публічного виступу та основ залучення додаткових ресурсів для реалізації власних ініціатив, а й здружити його учасників між собою – підкреслює Віктор Велівченко, директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру – ми і надалі будемо сприяти розвитку волонтерського руху на Черкащині а дошку оновлювати щорічно.

 

By |2013-06-04T21:45:25+00:00Декабрь 28th, 2011|Новини|2 комментария

About the Author:

2 комментария

  1. Людмила 09.01.2012 at 18:57

    Доброго дня! Я жителька м. Сміла. Питання: чи можна щось подібне організовувати на місцях, щоб допомагати жителям, дітям нашого міста? Якщо так, як це зробити, і з чого варто починати? Дякую

  2. webmaster 11.01.2012 at 17:31

    Людмило, щиро вдячні Вам за цікавість до волонтерського руху. В нашій організації волонтерським напрямком займається Аліна Кордюк. Щоб отримати розширені відповіді на це на інші суміжні питання, раджу вам зв’язатися безпосередньо з нею. 0472 36-00-59, 0937749401.
    З повагою адміністратор сайту Сергій Слинько

Leave A Comment