buy lasix online without prescription

300″ height=»225″ />10 та 11 тгрудня 2011 р. в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбувся показ фільмів в рамках Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. І хоча на Всеукраїнському рівні цей фестиваль проходить вже восьмий рік поспіль, в Черкасах він презентований вперше. Офіційними партнерами у Черкасах стала РНГО «Центр соціального партнерства» у співпраці із краєзнавчим музеєм та Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром.

На початку відкриття всіх присутніх глядачів привітала Світлана Собова – представник від організаторів, яка зазначила, що дата початку фестивалю у Черкасах була вибрана не випадково. 10 грудня у міжнародн6ому календарі відмічене як День прав людини, який відзначається за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.
Метою фестивалю є пробудити в українців розуміння людської гідності як найвищої цінності. На Docudays UA глядачі мають унікальну можливість побачити найкращі документальні фільми України, держав Європи, Азії та Америки на тему прав людини. На справжніх життєвих прикладах фестиваль розповідає про брутальні порушення прав людини, а також про те, як можна змінити ситуацію.
Всього на цьогорічному фестивалі було представлено близько 100 стрічок. Для Черкас було відібрано 6 фільмів:
1. «Банзай! Шанхай!» (Литва) — фільм про старий бідний район біля центру Вільнюса. Сучасні хмарочоси займають місце старих дерев’яних будинків, і ніхто не знає, що чекає на місцевих «персонажів».
2. «Поза зоною досяжності» (Польща) – Дівчата підлітки, починаючи по-справжньому доросле життя, роблять іще одну спробу відновити сімейні стосунки, якими батьки нехтували багато років. Але це не так просто…
3. «Килимок» (Україна) – Події фільму відбуваються у Харкові. Йдеться про звичайну людину, життя якої змінюється за один день і назад вороття вже немає.
4. «Адресат не знайдений» (Польща) – листи, адресовані особам, яких не знайшли, пересилають до «Управління недоставлених листів». У Польщі таких листів налічується близько мільйона щороку, серед них кілька призначаються Богу.
5. «У разі розгерметизації» (Бельгія) – Як би ви сприйняли звістку про те, що ваша дитина народилася з невиліковною вадою? Новина накриває вас з головою, розвиваючи душу. У разі розгерметизації салону літака стюардеси радять пасажирам із дітьми спочатку надіти кисневі маски на себе, а вже потім – на дітей.
6. «Гугара» (Польща) – Це історія занепаду малих народів Сибіру.
Не можна сказати, що фестиваль був одним із найпопулярніших заходів у ці дні, які проходили у м. Черкаси, він зібрав близько 90-100 глядачів, але ті, що прийшли виявили бажання й надалі відвідувати подібні заходи, про що організатори зрозуміли із анкет зворотного зв’язку, які учасники заповнили в кінці перегляду фільмів. Окрім цього в одному із запитань анкети пропонувалося вказати на думку глядачів актуальну тему порушення прав людини у м. Черкаси. На що було отримані наступні відповіді: відносини між школярами, як змінилося місто Черкаси, русифікація українців та корупція в державних установах. Досить цікавим є факт, що глядачами була переважно молодь від 18 до 25 років та люди пенсійного віку, чому була відсутня аудиторія загального працездатного віку – не відомо, можливо через зайнятість, можливо через байдужість, а можливо через бажання відсторонитися від життєвих реалій…?