Євроінтеграція очима молоді

Home/Новини/Євроінтеграція очима молоді

Євроінтеграція очима молоді

«Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» – конкурс визначив талановитих дітей з черкаської області, які вже мають певний сформований погляд на європейську інтеграцію. В жанрі малюнку, мультимедійних презентацій, кліпів і есе змагалися молоді люди з усієї області. Перемога дісталася Марії Козловій, восьмикласниці черкаської школи № 5 (на фото).

Назва конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» вже розкриває суть проекту: молодим людям потрібно творчо виразити своє ставлення до європейської інтеграції. Проект в Україні існує не перший рік, але Черкаська область вперше долучилась до нього. Можливо тому у конкурсі взяло участь небагато учасників. Але цей факт не завадив визначити справді свідомих та обдарованих дітей у нашій області і навіть нагородити найактивніших учасників.
Організував конкурс

у нашій області Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр у співпраці з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому за підтримки Товариства «Український народний дім в Чернівцях» і за участі Центру євроінтеграції при обласній бібліотеці ім. Шевченка.

Перше місце дісталося дівчині Марії, яка окрім малюнку представила і власне есе, де виразила кілька думок з приводу того, коли Україна стала по-справжньому європейською. Назва есе «На чашечку кави по-віденськи». Переможниця спробувала поєднати досягнення відомого українського архітектора, підприємця та митця Владислава Городецького з історією рідного черкаського краю.

З цим твором Марія Козлова як представник з області поїде до Чернівців змагатися у наступному етапі конкурсу.

Матеріали з сайту punct.com.ua

By |Январь 18th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment