На чашечку кави по-віденськи

Home/Новини/На чашечку кави по-віденськи

На чашечку кави по-віденськи

viagra pills

«300» height=»225″ />Сергій Слинько

Есе з такою назвою вибороло

перемогу у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді». У творі 8-ми класниця Черкаської школи №5 Марія Козлова розкрила секрети виникнення славнозвісної кави по-віденськи вдало пов’язавши її з історією Черкас та відомим архітектором, підприємцем та митцем Владиславом Городецьким.

Під час церемонії нагородження 12 січня 2012 року школярка чесно призналася, що створила есе за кілька днів. Допомагала їй у написанні вчителька Жуган Ганна Трохимівна. Наразі Марія активно готується до національного конкурсу, що пройде в Чернівцях на початку квітня цього року.

Конкурс для Черкащини є пілотним, хоча в Україні проводиться втретє. Незважаючи на це учасники представили свої роботи різнопланово – есе, брошури відео-кліпи, слайд-шоу та малюнки. Його цього річ організував Черкаський обласний молодіжний ресурсний центру у співпраці з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому за підтримки та Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» за участі Черкаської обласної благодійної фундації «Паритет» та Центру євроінтеграції при обласній бібліотеці ім. Шевченка

By |Январь 13th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment