Премія Кабміну для Черкаської молоді

//Премія Кабміну для Черкаської молоді

Премія Кабміну для Черкаської молоді

buy viagra online

0″ height=»270″ />
Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя України та

утвердженню її міжнародного авторитету.

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр та управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА запрошують молодь, що відповідає критеріям отримання премії, подати необхідні документи до 16 березня 2012 року за адресою: вул. Пастерівська, 102, 3 поверх.

Нагадаємо, що тогоріч лауреатом премії стала Черкащанка – Анна Харченко – Президент Благодійного фонду «Наддніпрянський фонд».

Звертаємо увагу, що премія присуджується за досягнення впродовж 2011 року (при наявності таких досягнень до уваги також можуть братися успіхи кандидата за попередні роки). Премія не присуджується за досягнення передбачені номінаціями премії відповідно пункту 3 положення, за які особи відзначені державними нагородами.

За додатковою інформацію можна звертатися за тел. 63-85-59 – Яніна Борисівна Шпак (завідувач сектору молодіжної політики управління).

By |2013-05-26T10:47:19+00:00Январь 31st, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment