«День Святого Валентина – це свято дружби і любові», або свято для кожного

Home/Новини/«День Святого Валентина – це свято дружби і любові», або свято для кожного

«День Святого Валентина – це свято дружби і любові», або свято для кожного

У день усіх закоханих святий Валентин не оминув у

вагою і малечу. Гості з

Молодіжного ресурсного центру та Черкаського обласного відділення Дитячого фонду України завітали до міського дитячого будинку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, в якому дітлахи приготували святковий концерт.

Малеча порадувала запрошених своїми танцями і співами. Гості натомість привітали дітей подарунками, провели різноманітні конкурси та ігри.

Цікаво, що навіть незважаючи на свій вік, дітвора вже знає, яке сьогодні свято. Маленька Саша впевнено розповідає: «День Святого Валентина – це свято дружби і любові. Потрібно любити усіх: друзів, вихователів, медсестер, нянечок».

«Я дуже рада, що змогла долучитися до акції, привітати малечу зі святом. Мені здається, що їм сподобалося. Дітки відкриті й щирі, вони хочуть, щоб до них приходили», – говорить Аня Очеретяна, волонтер. Студентка додала, що обов’язково ще братиме участь у таких акціях.

Поділився враженнями і волонтер Юра Калініченко: «Я радий, що ми змогли принести дітям радості. Їм це потрібно». Хлопець вперше взяв участь у такому заході, але запевнив, що не в останнє.

«Ми відповідаємо за майбутнє дітей. Тому потрібно дітворі змалечку показувати, що їх люблять, щоб вони це відчували. Завдяки таким заходам дітки навчаються дружити, любити й допомагати один одному. Дуже приємно бачити щирі посмішки на обличчях дітей», – поділилися думками організатори акції Аліна Кордюк та Марина Скиба.

Автор: Вікторія Заїченко

Джерело: Інтернет-видання «ПУНКТ»

By |Февраль 14th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment