У Черкасах сьогодні ділилися теплом і дарували добро! Такою креативною акцією черкаська молодь відзначила Міжнародний день спонтанного прояву доброти.Ініціатива благодійного фонду «ІНСАЙТ» уже стала традиційною. Минулоріч цікаві дійства відбувалися відразу в кількох місцях. Цьогоріч небайдужа юнь зібралася на Театральному майдані. Волонтери дарували перехожим кульки щастя, пов’язували їм яскраві стрічки доброти та презентували гарні прогнози на майбутнє. Волонтери-хлопці із задоволенням подавали руку пасажирам черкаських маршруток і тролейбусів. Перехожих спонтанний прояв доброти розчулює.
Волонтер: «Наша місія – подарувати людям гарний настрій, усмішки та позитив».
Марина Литвиненко, координатор проекту «День спонтанного прояву доброти»: «Ми хочемо вкотре нагадати, що творити добро чудово, що потрібно робити добрі справи, нічого не чекаючи натомість».
Гарним подарунком до Дня доброти місцевим перехожим стали також листівки, зроблені руками черкаських школярів. Організатори кажуть: у кожного в серці є своя скринька доброти. Головне – відкривати її частіше.

Джерело: ТРК «Вікка»

P\S  Колектив Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру  радий, що долучився до ції ініціативи і отримав масу позитивних емоцій)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *