Поцілуй мене по-черкаськи!

Home/Новини/Поцілуй мене по-черкаськи!

Поцілуй мене по-черкаськи!

cheap cialis

a>Ні мороз, ні снігопад не завадили закоханій черкаській молоді виявляти свої почуття. У сквері імені Василя Симоненка біля черкаського РАГСу вони обіймалися, цілувалися, і навіть… робили пропозиції руки і серця.

Тим, хто кохання ще тільки шукає, організатори свята відразу прикріплювали «розпізнавальний знак» — червоне сердечко (для того, щоб половинки могли познайомитись прямо на святі). Придумали організатори і своєрідний пароль, адже любовні справи — річ тонка, і згода тут має бути обопільна. Тож сміливці під час знайомства обов’язково запитували: «Як пройти на вулицю Кохання?» І відповідно чули: «Це загадка лише для двох» або ж «Я не місцевий, спитайте іншого».
А поки самотні серця лише придивлялися одне до одного, я вирішила запитати про секрет щастя у тих, хто його вже відшукав.
«Він був найтерплячішим»
Таю і Костю поєднала робота. І хоч робочі місця через бурхливі почуття вони втратили, проте знайшли щось набагато більше…
— Ми тоді працювали промоутерами у магазині «Spar», — розповідає 22-річна Тая. — Костя був новачком, та щойно мене побачив — відразу зник зі свого робочого місця і з’являвся лише там, де працювала я. Згодом ми майже не працювали, а лише ходили вдвох пити каву.
Проте романтичними стосунки склалися не відразу, оскільки Костянтину довелося бути терплячим, завойовуючи серце коханої.
— Ми довго дружили, а в цей час хлопці навколо Таї крутилися, як мухи коло меду. А я все чекав, — згадує 23-річний Костя. — І от коли вона «відшила» вже третього залицяльника, я вирішив, що варто наважитися на перший крок. Відтоді минуло вже три роки, а ми й досі разом.
Забігаючи наперед, скажу, що у конкурсі на найкреативніший поцілунок ця пара перемогла, адже наважилася лягти на сніг і, злившись у поцілунку, провести там чимало часу. Сніг швидко танув, чи то від сорому, чи то від запалу закоханих.
«Ми познайомились вКонтакті»
Що молодшими є пари, то сучасніше вони знайомляться. 17-річна Юля і 20-річний Діма аж ніяк не виняток із правил. Познайомилися в соціальній мережі, влітку зустрілись і подружились. А от на серйозні стосунки зважилися якраз напередодні Дня святого Валентина.
— Щоб залучити побільше людей до нашого свята, ми поширювали інформацію про нього саме в соціальних мережах. За їх допомогою провели також конкурс на краще фото закоханої пари. Переможців визначимо електронним голосуванням, а в подарунок наші «чемпіони» отримають професійну фотосесію, — пояснює заступник директора Черкаського молодіжного ресурсного центру Аліна Кордюк.
Поки я розпитувала організаторів, проходили ігри, оригінальні освідчення, а також сюрприз — пропозиція руки і серця, яку юнак висловив на колінах і з каблучкою в руках. Звісно, його дівчина не змогла відмовитись. І поки крилаті амури засипали їх пелюстками троянд, а пари зливались у масовому поцілунку, моя рука занурилась у скриньку з передбаченнями — їх усім роздавала місцева «циганка». Розгортаю рожевий папірець… і знову вірю в стару як світ істину: «Кохання десь поряд»…

Ірина КОВАЛЬ

Джерело: Газета «Черкаський край»

By |Февраль 17th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment