Прийди, відчуй, повір!

Home/Новини/Прийди, відчуй, повір!

Прийди, відчуй, повір!

Місто врятують активні і духовно багаті люди – це твердження черговий раз приємно підтвердити. У Молодіжному Ресурсному центрі ми знайшли ще один надзвичайно цікавий і новий клуб із назвою «Рейкі».

Follicuilitis Product — Hot Profitable Niche — Low Competition

tyle=»text-align: justify;»>Рейкі – це вид нетрадиційної медицини, в якій використовується техніка так званого «зцілення шляхом накладення рук». З японської мови це означає: «універсальна, космічна енергія» – отже, шляхом накладення рук ця енергія (енергія Абсолюту) передається від людини, яка проводить сеанс (провідник або цілитель) до людини, яка хоче отримати духовне чи фізичне зцілення. Також це вид духовної практики, яка допомагає знайти гармонію з собою та світом.

«Що таке Рейкі і з чим його їдять»

Ми на засіданні клубу(він же сеанс) Рейкі. Керівниками є Костянтин Баранов та Оксана Шафоростова, Майстри Рейкі. Поки усі сідають в коло, пояснюю Костянтину, що я тут ще і з метою написати про клуб.

… Я сумую за цими людьми, які розуміють мене з півслова і займаються тим же, що і я. Як правило, це добрі відкриті люди, з якими приємно провести час і чомусь навчитись, поділитись…(Вероніка)

… Для мене вже є правилом хорошого тону приходити сюди…(Роман)

Перед початком заняття кожен висловлює, з чим він прийшов. При цьому слово передається по колу дружнім доторком. Оксана пояснює, що це символічний духовний зв’язок між присутніми, який ніби ниточкою передається усім.

Далі Костянтин, частково для мене, а взагалі для усіх нових учасників, розповідає «що ж таке Рейкі і з чим його їдять»: «Рейкі – це енергія, яка створює все живе і наповнює його. З іншого боку – це духовна традиція, яка включає в себе не лише зцілення тіла, а і душі, всього життя. Традиція, яка передається ініціативно, від учителя учневі…»

Керівник клубу Костянтин БарановКерівник клубу Костянтин Баранов

Завданням цього клубу є показати людям на власному досвіді дієвість цієї практики, тут кожен має можливість відчути або не відчути, повірити або не повірити у Рейкі.

Поки ви не відчуєте це на власній шкурі – залишатимуться сумніви…

Оксані Шафоростовій Рейкі змінило життяОксані Шафоростовій Рейкі змінило життя

«А давайте нагріємо кімнату енергією…»

Поки Костянтин говорив, бажаючі вже обрали своїх провідників і ті готувались до сеансу. Звертались до енергії Рейкі, а також Провідників з проханням зцілити людину, при цьому руки складені в анджалі-мудру (молитовний жест). Далі цілитель накладає (або тримає на відстані 5-10 см) руки до місць, які відповідають основним чакрам. Перед сеансом людина має подати запит на покращення фізичного чи емоційного стану.

Збоку сеанс виглядає ось  так...Збоку сеанс виглядає ось так…

У кімнаті було досить холодно. І тут я почула: «А ми б могли нагріти кімнату…» – «Могли б, чому ні»

І один з провідників Максим, склавши руки у вигляді повернутих одна до одної лінз (так напрямляється енергія краще), подумки попросив енергію Рейкі накрити кімнату, в якій ми були, теплом. Попросивши енергію Рейкі накрити теплом присутніх, склав руки одна навпроти одної, і відкрив для себе енергетичний канал…

З нами були цілителі 1-го і 2-го ступенів. Усього таких ступенів три. Отримати його можна шляхом ініціації від учителя учневі. Костянтин отримав її в Харкові. І, приїхавши в Черкаси, зрозумів, що у великих містах традиція Рейкі розвивається, а от в нашому місті це диковинка і загальний рівень духовної культури варто більше розвивати. Костянтин з Майстром Ольгою створили Черкаський Центр Усуї Рейкі Ріохо. Він став учителем для Оксани, яка згодом замість Ольги стала співорганізатором. Спочатку, незвиклих до такого людей було важко зібрати, приходило по 4-5 чоловік. Зараз же коло розширилось в середньому до 22 учасників. Це – люди абсолютно різного віку, соціального стану, професій, поглядів… Одна за одною запізнюються молода дівчина і… бабуся років сімдесяти. Просто кожного з них щось привело саме сюди.

Чи не кожного з учасників клубу Рейкі дуже наглядно зцілило, до чи після ініціації. Приміром, Костянтинові колись Майстер вилікувала спечені стопи ніг за один сеанс, і він міг танцювати в той же день; Оксана сама собі зняла біль, коли травмувала підборіддя, а Алла зустріла цілителя Рейкі, потрапивши в лікарню з пневмонією.

«Спасибі рейкам… та іншим будматеріалам…»

Після сеансу традиційно проводиться зворотній зв’язок, де ви можете розповісти, з чим підете сьогодні, чи отримали те, що хотіли. Описати

свої відчуття і враження.

… я дуже вдячна цим вашим рейкам…

Не всі ще можуть правильно вимовляти слово Рейкі. Оксана додає: «та іншим будматеріалам…» Хтось виправляє, що «Рейкі» – слово, яке не відміняють.

…Я відчуваю тут себе як дома. Як у сім’ї. Прагну до духовного росту, позбуваюсь страхів, блоків, які ще є… (Ольга, цілитель 1 ступеня)

…знайомим і родичам я просто пояснюю, що це – потік тепла, який може покращити їхній стан. А вони нехай вже думають як до цього ставитись… (Роман, цілитель 3 ступеня)

…Я не сприймаю Рейкі як енергію – я сприймаю це як втілення любові, світла, тепла, добра. Коли мені погано – я звертаюсь до Рейкі. Коли мені добре – звертаюсь до Рейкі. (Оксана, Майстер Рейкі)

Одній із учасниць клубу Рейкі допомогли вилікувати запалення легень…

Вікових обмежень немаєВікових обмежень немає

Усіх присутніх просять пам’ятати, що енергію дає Рейкі, а не людина. Провідники лише передають її. Тому кажемо – «Дякуємо Рейкі».

Кожен може прийти поспостерігати чи взяти участь в клубі, поспілкуватись, навчитись чи навчити, потрібно лише ваше бажання.

Контакти:

http://reiki-center.jimdo.com/
093 224 93 88 – Оксана Шафоростова

093 870 36 79 – Костянтин Баранов

Адреса: вул. Смілянська, 23 Молодіжний ресурсний центр

Автор: Юлія Похил

Світлини: prostir.ck.ua

By |Февраль 7th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment