Свято кохання для кожного

Home/Новини/Свято кохання для кожного

Свято кохання для кожного

Exersutra

2/02/th_671d90f2d8aa4af0fc6a1750314d04ef-300×200.jpg» width=»300″ height=»200″ />

У сквері Василя Симоненка, що розташований біля Черкаського РАГСу, 14 лютого о 18.00 відбудеться святкування Дня святого Валентина. Перш за все будt проведенj різноманітні конкурси, а також оголошено результати найголовнішого з них, а саме «на найкращу пару», яка отримає подарунковий сертифікат на професійну фотосесію від фотографа Олександра Якимовича.

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно, у соціальній мережі «Вконтакті» знайти подію під назвою «Гарячі поцілунки по-черкаськи» і в альбом додати фото, де ви разом із коханою людиною. Що більше у вас буде «лайків», то більше шансів отримати приз. На сьогодні лідери вже є, за них лише за добу проголосувало 505 осіб.

– Якщо є хлопці, які хочуть зробити своїй другій половинці пропозицію руки і серця, ми можемо надати їм таку можливість, – розповідає координатор заходу Сергій

Слинько, – це буде вражаюче. Пара поцілується, хлопець освідчиться дівчині, публіка буде аплодувати. Хочеться створити справжнє свято кохання.

Можливо у Вас не має другої половинки? Не варто сумувати, організатори підготували сюрприз і вам. На святі будуть амурчики, які людям, що завітали на дійство одні, наклеюватимуть на верхній одяг сердечка, які символізуватимуть, що ваше серце вільне. Проте аби розпочати розмову з людиною, яка вам сподобалась необхідно знати пароль: «Підкажіть, будь ласка, де вулиця Кохання?». Якщо Вам людина сподобалася, варто відповісти: «Це загадка, яку можуть відгадати лише двоє!». Хто знає, можливо саме у такий спосіб ви знайдете свою половинку. Якщо ж навпаки, ви не бажаєте знайомитися, то варто сказати: «Вибачте, але я не місцевий(-ва). Запитайте краще у інших, можливо вони знають».

Якщо раптом ваше серце хоче провести День Святого Валентина не наодинці, а у парі з кимось, можете відвідати групу «Гарячі поцілунки по-черкаськи» та у альбоми «Черкаські кралечки» або «Черкаські красунчики» завантажити власне фото. І таким чином, можливо, познайомитеся з людиною, на яку чекали, а можливо, просто знайдете цікавого співбесідника чи друга.

Автор: Галина Мазур

Джерело: Інтернет-видання «ПУНКТ»

By |Февраль 9th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment