canadain viagra

height=»225″ />Сильний мороз та снігопад не завадили черкащанам неординарно та весело відсвяткувати найромантичніший день року в сквері поблизу РАЦСу. Неординарне дійство для закоханий «Поцілунки по-черкаськи» влаштував Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр. На акцію зібралися кілька десятків молодиків, які вправлялись у мистецтві поцілунку. Один хлопець, навіть, зробив пропозицію руки та серця своїй коханій.

– Одним із завдань нашої акції було вирвати жителів міста із зачарованого кола «робота-дім», показати, що знайомитись і спілкуватись можна не лише в Інтернеті, а й просто на вулиці – розповідає один із організаторів свята Сергій Слинько. – Схожу акцію з поцілунками ми проводили вже тричі, але в такому форматі, як зараз – вперше і востаннє, в наступному році ми проведемо свято зовсім по-іншому.

Стріла Амура пробила ваше серце

До акції долучились не лише ті, хто заздалегідь знав про неї з соціальних мереж, а й випадкові перехожі.

Амурчики Юлія та СергійАмурчики Юлія та Сергій

Переодягнені в амурів ведучі свята Сергій Слинько та Юлія Кнюпа вручали всім, хто прийшов без пари, спеціальні наліпки, зі словами: «Стріла Амура пронзила ваше серце», аби посприяти новим знайомствам та стосункам серед учасників дійства.

– У мене з цим святом пов’язані особливо теплі спогади, – розповіла одна з випадкових учасників свята Яна. – Мій чоловік Гена зробив мені пропозицію шостого лютого, а через кілька днів ми побрались, саме напередодні Дня Святого Валентина.

У Сергія зовсім інший погляд:

– Це не наше, абсолютно неукраїнське свято. У світі воно настільки комерціалізувалось та звульгарилось, що ні про яку романтику мова не йде. І взагалі я вважаю, що дарувати свої коханій людині подарунки і говорити теплі слова необхідно протягом всього року, а не в якийсь один конкретний день.

«Моя чебурашенька!»

Розпочалось свято з хороводу вісьмох дівчат та хлопців, одягнених у костюми сердечок, після чого почалась конкурсна програма. Спочатку всі учасники «познайомились між собою», але не за допомогою рукостискань чи обіймів, а доторків колін, ліктів та, навіть, сідниць. Згодом представників сильної статі перевірили на знання пестливих слів, якими вони називають свою обраницю. Приз глядацьких симпатій завоював хлопчина, який назвав свою дівчину не інакше, як «моя чебурашенька».

Поцілунок по-черкаськиНаступний конкурс був більш розкутішими: аби завоювати приз, пара мала показати найкреативніший поцілунок. На завершення конкурсу закохані признавалися в коханні. Перший учасник вирішив зробити це через танець, інша учасниця зізналась своєму обранцеві аж на шести мовах (українська, російська, румунська, гавайська, німецька та англійська). Вразив усіх присутніх вчинок останнього конкурсанта Віталія, який своїй дівчині зробив пропозицію руки та серця. Завершилось дійство одночасним поцілунком усіх закоханих.

– Взагалі-то ми планували, що свято буде не більше півгодини – каже ведуча свята Аліна Кордюк. – Усе пройшов в настільки позитивній атмосфері, що ми незчулись, як минула година. Я зовсім не стомилась, оскільки вже не вперше працюю в якості ведучої та й знання цієї маленької таємниці про те, що має відбутись пропозиція руки і серця,

для мене було ще одним стимулом. – Ми очікували, що людей буде трохи більше, але, напевне, більшість закоханих зараз святкують вдома.

Джерело: prostir.ck.ua