cheap cialis online

6437_» src=»http://mrc.ck.ua/wp-content/uploads/2012/03/IMG_6437_1-300×225.jpg» alt=»» width=»300″ height=»225″ />

Організатори English Speaking Club Юлія Кнюпа і Максим Зелюк

Клуб для охочих весело й безкоштовно поспілкуватися англійською мовою створили в Черкасах на базі Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. І зробила це не якась організація чи викладачі англійської, а черкаські студенти, які просто захотіли попрактикуватися у спілкуванні іноземною мовою.
— Особисто я збираюся подорожувати, тому маю знати англійську, – розповідає Юлія Кнюпа, співорганізатор клубу “Just Speak It!”, –

а Максимові, співорганізатору, англійська потрібна для роботи. От із цього виникла ідея створення клубу. Адже це потрібно не тільки нам.

Протягом півторагодинної зустрічі учасники не тільки спілкуються між собою на різні теми, а й беруть участь в іграх, які пропонують організатори. Модератори обирають доволі прості вправи, переважно на розширення лексичного запасу та напрацювання мовлення, щоб незалежно від рівня англійської всім було цікаво.

З інтерактивом на клубові все ОК!

— Єдине, що мене дещо бентежить у цьому клубі, – ділиться враженнями Аня, одна з учасниць, – нас тут немає кому перевірити. Ми всі непрофесіонали і немає людини, яка б могла слідкувати за тим, наскільки правильно ми говоримо, та яка б виправляла наші помилки.
До клубу запрошують всіх охочих
Проте, за словами Юлії, найближчим часом до клубу все ж має долучитися більш компетентна особа:
— До нас обіцяла завітати волонтер Корпусу Миру, – розповідає дівчина. – Однак коли це буде – ще невідомо.
Наразі інформацію молоді люди поширюють тільки через мережу «ВКонтакте» та власну мережу друзів. Адже заняття будуть продовжуватись:
— Поки що ми мали лише 3 зустрічі Клубу, але плануємо продовжувати їх, доки в нас є така можливість. Коли стане тепліше – можливо, проводитимемо зустрічі й надворі, – на завершення розповідає про плани Юля.

Автор: Олександра Комісарова