Напрацювання стратегії та завдань роботи майбутнього Громадського ресурсного центру

Home/Новини/Напрацювання стратегії та завдань роботи майбутнього Громадського ресурсного центру

Напрацювання стратегії та завдань роботи майбутнього Громадського ресурсного центру

Ілюстрація з сайту: http://forexclub24.net3 квітня 2012 р. з 9:30 до 15:50 у приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру відбудеться другий зустріч-семінар для неурядових організацій м. Черкаси «Напрацювання стратегії та завдання роботи майбутнього Громадського ресурсного центру». Семінар організовано для вироблення громадськими організаціями міста спільного бачення стратегії діяльності та розробки концепції майбутнього Громадського ресурсного центру. У цьому їм допоможе тренер-консультант Василь Полуйко – президент Фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр».

Для того, щоб узяти участь у заході необхідно обов’язково зареєструватися за тел.: 063 62 867 81 (Микола Макуха) або e-mail: makuha-m@opora.org.ua. Участь у семінарі безкоштовна. Організатори забезпечують навчальні матеріали, одноразове харчування (обід) та перерви на чай/каву під час семінару.

Місце проведення: м. Черкаси, вул. Смілянська 23, другий поверх (Молодіжний ресурсний центр).

Семінар організовано

ГМ «ОПОРА» за підтримки International Republican Institute (IRI).

Довідка: Громадські організації звернулися до Сергія Одарича із пропозицією надати приміщення для створення Громадського ресурсного центру. Мер підтримав громадські організації і зустрівся з ініціативною групою. На сьогодні перемовини продовжуються. Перша зустріч

із громадськими організаціями відбулася 26 лютого 2012 р.

За матеріалами: www.prostir.ck.ua

By |Март 28th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment