Фото з сайту: http://www.tamada.lviv.ua

Purchase cialis online

n: justify;»>Так вже склалося, що увагу людей до серйозних проблем нерідко доводиться привертати креативом та творчістю. От і дівчата, переважно студентки екологічного факультету ЧНУ ім. Б. Хмельницького, вирішили використати цей спосіб: створили екологічний театр тіней, який має назву «Яровій». Діє він на базі Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Театр тіней у нашому місті явище нове, тим паче на екологічну тематику. Організатор і керівник екотеатру Оля Галушко розповіла, що на створення «Яровію» надихнув львівський театр тіней «Див», який виступав на фестивалі «Трипільські зорі»: «Ми тоді подумали: «А чому в Черкасах немає такого?». Вирішили спробувати організувати подібний театр і в нас, адже талановитої молоді не бракує. Дебютувати плануємо на фестивалі в підтримку створення національного парку в урочищі Холодний Яр».

Цей фестиваль також має назву «Яровій», такий собі «вітер з Яру». Взагалі, Холодний Яр – для дівчат місце знакове. Йому присвятили багато заходів, в яких брали участь і майбутні акторки аматорського театру тіней. Дівчата, студентки екологічного факультету ЧНУ ім. Б. Хмельницького, ще тоді були представниками молодіжної громадської організації «Екологічні ініціативи».

Після подібних заходів дівчата зрозуміли: варто застосовувати нестандартні, креативні методи у боротьбі за збереження довкілля. Тому екологічний театр тіней, на думку його організаторів та учасниць, є альтернативним шляхом підвищення екологічної

свідомості та виховання екологічної культури молоді.

Хоча це лише аматорський театр, зате створили його на живому ентузіазмі. Для своїх постановок дівчата вивчають елементи класичного та східного танцю, і, навіть, карате. Звісно, поки що бракує досвіду.

«Мені подобається швидше сам процес, але сподіваюсь, що результат буде видовищний. Але для мене досягненням вже є те, що люди хочуть працювати над собою», – розповідає Ольга.

Заняття починають з розминки. Далі напрацьовують елементи танцю та грацію. Буває, що протягом півгодини дівчата вчаться красиво ходити. Ще дивляться виступи інших

різних театрів, фантазують та дискутують. Все для того, щоб створити свій неповторний театральний номер.

Дівчина впевнена, що подібне дійство не залишить нікого байдужим: «Ми намагаємося показати певні екологічні проблеми: не словами, а через танець. Театр тіней – це нова течія. Я надіюсь, що наші виступи покажуть, що молодь занепокоєна проблемами охорони природи. Ми готові активно діяти, щоб їх подолати. Виступ театру тіней буде видовищним дійством, люди подивляться гарне шоу, а найголовніше, задумаються над екологічними проблемами».

Тож очікуємо на дебют «Яровію» на фестивалі з такою ж назвою, у травні. Бажаючі долучитись до трупи – звертайтесь! Збираються дівчата кожної середи з 16:30 до 18:00.

PS: По секрету, особливо театр буде радий хлопцям-учасникам.

Автор: Юлія Похил

Джерело: http://prostir.ck.ua/?p=3152

Фото з сайту: http://www.tamada.lviv.ua