Вдарити по безробіттю молоді інноваційними підходами

Home/Черкаський обласний молодіжний центр праці/Вдарити по безробіттю молоді інноваційними підходами

Вдарити по безробіттю молоді інноваційними підходами

viagra for sale

/>

Вдарити по молодіжному безробіттю інноваційними підходами пропонує Черкаський обласний молодіжний центр праці. За словами керівника Центру, Сергія Слинька, лише новітні методи дадуть змогу зрушити Черкаську область з останнього місця в Україні по кількості безробітної молоді:

Центр праці вже три роки активно шукає інноваційні методи боротьби з низькою зайнятістю молоді на аграрній Черкащині. Нами розроблені та успішно пройшли апробацію цілий ряд освітніх, інформаційних і навіть трудових інновацій, на основі яких та кращих закордонних практик ми підготували свої пропозиції до багатосторонньої угоди за результатами круглого столу з питань молодіжної зайнятості 24.02.2012. Враховуючи, що наш центр обмежений власними кадрами, надіємося на підтримку та допомогу у їх реалізації сторонами угоди: обласним центром зайнятості, об’єднання роботодавців, громадськими організаціями та навчальними закладами області.

Пропозиції Черкаського обласного молодіжного центру праці до багатосторонньої угоди за результатами круглого столу з питань молодіжної зайнятості 24.02.2012

 

Назва етапу Опис заходів для здійснення етапу Результати здійснення етапу
Проведення тренінгів успішного працевлаштування для студентів випускних курсів вузів Черкащини та учнів професійно-технічної освіти Тренінги або інтерактивні лекції будуть проведені на базі навчальних закладів для студентської та учнівської молоді, а також при потребі для педагогічних та інших працівників, які зможуть у подальшому працювати з молоддю в цій темі. Матеріали включають у себе чотири основних блоки:

 1. техніка пошуку роботи/місця практики;
 2. формування конкурентоспроможного резюме;
 3. ефективна аудієнція з роботодавцем;
 4. правові аспекти працевлаштування
В ході реалізації цього етапу молоді випускники навчальних закладів області опанують навики успішного працевлаштування, що в сою чергу призведе до підвищення рівня успішного працевлаштування молоді та убереже їх від правових помилок у працевлаштуванні та подальшій трудовій діяльності
Проведення тренінгів для школярів 8-11 класів з питань ефективного вибору професії та сфери зайнятості Тренінги або інтерактивні лекції будуть проведені на базі навчальних закладів для шкільної молоді, а також при потребі для педагогічних та інших працівників, які зможуть у подальшому працювати з молоддю в цій темі.Мета – познайомити учнів з можливостями ефективного вибору професії та сфери зайнятості.

Старшокласникам також буде запропонований електронний екземпляр довідника всіх вузів Черкащини та України, напрями підготовки та спеціальностей в них, електронні та телефонні контакти адміністрацій цих внз.

Учасники отримують відповіді на питання:- Чи потрібні людині гроші?

— Можливості отримання коштів

— Робота – найбільш вірогідний варіанту забезпечення ресурсами

— Що потрібно для ефективного працевлаштування?

— Як обрати професію?

— Де взяти знання?

— Важливість освіти в житті людини?

— Запорука гарної освіти

— Які кроки можна здійснити, щоб обрати сферу діяльності, що приноситиме задоволення?

— Як провести діагностику професійної спрямованості?

— Позитивні та негативні сторони професії

— Актуальність професії

— Які є варіанти заробітку коштів?: квадрант грошового потоку Роберта Кійосакі.

— Життєвий цикл діяльності найманого працівника.

— Як дійти до бажаного співвідношення робота-гроші-час?

Що можна зробити зараз, щоб у майбутньому досягти бажаного співвідношення робота-гроші-час.

Соціальні тренінги, інтерактивні дискусії, групові консультації спрямовані на сприяння у працевлаштуванні молоді Організація та проведення соціальних тренінгів, інтерактивних дискусій, групових консультацій спрямованих на сприяння у працевлаштуванні молоді Рівень конкурентоспроможності випускників зросте
Проведення тренінгів з успішного працевлаштування для кураторів старших курсів вузів Черкащини, інших представників педагогічних колективів з метою проведення подібних тренінгів кураторами на виховних годинах у своїх групах Тренінги або інтерактивні лекції будуть проведені на базі навчальних закладів. Участь в одному тренінгу зможе взяти одночасно до 30 осіб. Матеріали включають у себе чотири основних блоки:

 1. Елементи роботи з аудиторією з метою підвищення рівня конкурентоспроможності молоді у працевлаштуванні;
 2. техніка ефективного пошуку роботи/місця практики;
 3. формування

  конкурентоспроможного резюме;

 4. ефективна аудієнція з роботодавцем;
 5. правові аспекти працевлаштування
Педагоги опанують навики роботи з аудиторією з метою підвищення рівня конкурентоспроможності молоді у працевлаштуванні з метою використання отриманих знань, вмінь та навиків у виховній роботі з молоддю
Організація молодіжних трудових загонів Організація роботи молодіжних трудових загонів, де молоді люди матимуть змогу працювати та інтерактивно з користю проводити свій час – літні канікули, відпустки, вільний час.Мета – виховання гармонійно розвиненої трудо- соціально-адаптованої особистості молодої людини, вторинна зайнятість молоді у позанавчальний час. Молодь буде задіяна в вільний час, з користю для себе проведе його, а не відшліфовуватиме свої шкідливі звички. А також зможе освоїти нові вміння та навики.
Проведення навчальних модулів з питань ефективного вибору професії та сфери зайнятості серед вихованців літніх дитячо-оздоровчих таборів Черкаської області Тренінги або інтерактивні лекції будуть проведені для вихованців літніх дитячо-оздоровчих таборів Черкаської області, а також при потребі для педагогічних та інших працівників, які зможуть у подальшому працювати з молоддю в цій темі.Мета – познайомити учнів з можливостями ефективного вибору професії та сфери зайнятості. Учасники отримують відповіді на питання:- Чи потрібні людині гроші?

— Можливості отримання коштів

— Робота – найбільш вірогідний варіанту забезпечення ресурсами

— Що потрібно для ефективного працевлаштування?

— Як обрати професію?

— Де взяти знання?

— Важливість освіти в житті людини?

— Запорука гарної освіти

— Які кроки можна здійснити, щоб обрати сферу діяльності, що приноситиме задоволення?

— Як провести діагностику професійної спрямованості?

— Позитивні та негативні сторони професії

— Актуальність професії

— Які є варіанти заробітку коштів?: квадрант грошового потоку Роберта Кійосакі.

— Життєвий цикл діяльності найманого працівника.

— Як дійти до бажаного співвідношення робота-гроші-час?

— Що можна зробити зараз, щоб у майбутньому досягти бажаного співвідношення робота-гроші-час.

Започаткування щорічного «Аукціону випускників» для студентів вищих та професійно-технічних навчальних закладів На аукціоні можуть бути представлені професійні здібності кращих молодих людей випускних курсів вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Молодь демонструватиме свої здібності, а працедавці – обирають кандидатури собі на працевлаштування. Виручені під час аукціону кошти підуть на рахунки вузів, студенти яких були «куплені» (працевлаштовані) на аукціоні. Працедавець отримає повну картину особистих і ділових якостей студента і майбутнього працівника, мінімалізуючи ризик запрошення на роботу непридатних до цієї роботи працівників; випускники — потенційно гарне місце роботи; вищі та професійно-технічні навчальні заклади – додаткові надходження до своїх бюджетів.About the Author:

Leave A Comment