Запрошуємо відвідати виставку живих картин «Краса проти байдужості»

Home/Новини/Запрошуємо відвідати виставку живих картин «Краса проти байдужості»

Запрошуємо відвідати виставку живих картин «Краса проти байдужості»

buy generic viagra

idth=»199″ height=»300″ />24 березня 2012 року вперше в м.Черкасах за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбудеться благодійна виставка-конкурс живих картин «Краса проти байдужості» на тему «Українське мистецтвознавство і сучасна реальність». Захід присвячений допомозі маленькому черкасцю Артуру Рубану, який хворіє на лейкоз крові.
Студенти-художники університетів та коледжів нашого міста представлять своє яскраве бачення сучасної України за допомогою зображення неймовірних малюнків на тілі живих моделей.
Ідея організації виставки належить Юлії Котенко та Валентині Кучер, які навчаються в Київському національному університеті технологій та дизайну на Факультеті ринкових, інформаційних та інноваційних технологій міста Черкаси. Паралельно дівчата є представниками Ініціативної групи «Об’єднання молодих художників Черкащини».
— Живі картини — абсолютно новий напрям у сучасному мистецтві, це зовсім інше бачення картини в цілому, це – спосіб виразити себе, — так коментує новий напрям у мистецтві студентка Юлія та підкреслює, що поєднання краси жіночого чи чоловічого тіла з мальовничим живописом художників створює неповторний витвір мистецтва, втілений у живій картині.
— Бажання брати активну участь у громадському житті суспільства, прагнення нести красу за допомогою фарб та пензлика підштовхнули нас до реалізації цієї ідеї. Головне завдання виставки-конкурсу — створити цільну оригінальну композицію, яка б виражала певну ідею, за допомогою поєднання боді-арту на тілі моделі та відповідних драперій, зачіски, макіяжу. Це буде креативна передача бачення студентів-художників на українське мистецтво і сучасну реальність, — відзначає Валентина.
Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Вадим Береза закликає підтримати усіх небайдужих до долі маленьких дітей Черкащини, відвідати цей захід та взяти участь у благодійництві.
— Ми не залишилися байдужими, коли дізналися про страшний діагноз Артура –лейкоз крові, який йому поставили лікарі у 2007 році. Управління по-максимуму підтримало активну громадську позицію та благодійні наміри Ініціативної групи «Об’єднання молодих художників Черкащини», — підкреслив Вадим Олексійович.
Валентина розповіла нам про історію захворювання Артура: «Після тривалих лікувань, які супроводжувалися тяжкими наслідками та операцією з мінімальним процентом на виживання, Артур переміг і вижив. Наразі Артур продовжує амбулаторне лікування вдома, він знову спікується з друзями, щодня робить маленькі винаходи, але попереду ще рік лікування, яке потребує ще багато коштів».
— Тому хоча б маленьку часточку допомоги ми б хотіли подарувати сім’ї Рубан, присвячуючи йому свій талант та вміння. Гроші, зібрані від проведення виставки, будуть передані на лікування маленькому Артуру, — говорять студентки Юлія та Валентина.
У свою чергу, Вадим Олексійович наголосив: «Справа, яку роблять дівчата — благородна,

адже сьогодні так важливо достукатися до кожного серця, до кожної душі, щоб усі озирнулися навкруги і зрозуміли, що майстерність, яку покажуть художники, може бути не тільки красивою, а й корисною».
— Окрім того, гостей заходу привітає творчий колектив Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського, а чарівні гімнастки продемонстують присутнім свою майстерність. На закінчення виставки всі присутні гості матимуть змогу сфотографуватися з живими картинами-моделями, — відзначила Валентина Кучер.
Початок заходу о 16:00 за адресою: м.Черкаси, вул. О. Дашкевича 19, ТРЦ «Хрещатик-Сіті».
Детальнішу інформацію можна дізнатися за номерами телефон організаторів — Ініціативної групи «Об’єднання молодих художників Черкащини»: 096-49-54-096, 097-17-11-641.

Яніна Шпак
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації

By |Март 19th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment