Фото з сайту http://www.thisisukraine.org/uk/festivali-2011-arhiv/1303-den-vropi-v-ukraini-2011.html

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр вже другий рік поспіль відзначиться в Україні новими підходами до святкування Дня Європи. У 2011 році – це був наймасовіший квест в Україні — «Місцями європейських цінностей».

Цьогоріч Черкащани побачать Європу очима молоді – переконує фахівець з інформаційно-консультативної роботи Центру Сергій Слинько – Я особисто проти дублювання заходів, що вже були колись реалізовані, проти якихось шаблонів до відзначення Дня Європи в Україні. Тому і висловив пропозицію внести знову чергову «родзинку» у черкаські святкування. Мої колеги з радістю підтримали нові ідеї і зараз активно працюватимемо над їх реалізацією. 

Таким чином офіційні відзначення Дня Європи 2012 у Черкасах урізноманітняться фотовиставкою «Молоде

обличчя України крізь призму європейського бачення» та креативним полотном.

Фотовиставка буде розміщена на бордюрах та лавочках Соборної площі, де відбудуться основні заходи до Дня

Європи. Участь у ній візьмуть лише 40 кращих фоторобіт молодих Черкащан, троє з яких стали переможцями Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України» — 2011 року. Місця під фотовиставку планується застелити спеціальною символічною для прапору ЄС тканиною синього

кольору з жовтими відбитками рук Черкащан.

Наступною відмінною рисою Черкаського Дня Європи стане довжелезне полотнище «Черкаська молодь на шляху до Європи та толерантності» – виставка відрізків Полотна Миру – 50-метрового панно, зшитого руками молоді з понад 1 000 клаптиків тканини з своєрідним баченням толерантності на кожній ділянці. Цей символ взаємоповаги та доброти планується розмістити на зеленій зоні Соборної площі, щоби перехожі з зони для пішоходів могли милуватися та знайомитися з елементами однієї з основних європейських цінностей – толерантності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *