На Черкащині відкривається школа громадської активності

Home/Новини/На Черкащині відкривається школа громадської активності

На Черкащині відкривається школа громадської активності

Втілити в життя «нереальні» ідеї і здійснити «нездійсненні» мрії пропонує Черкаській молоді благодійна фундація «Паритет» та Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.

Наразі в Черкаській області спостерігається надзвичайно низька громадська активність молоді, особливо у районних центрах. За результатами проведеного опитування лише 5,7% молодих людей залучені до діяльності громадських організацій і тільки 1,2% є їх активними членами. Натомість 67% молоді проводить вільний час за комп’ютерними іграми, телевізором, алкоголем, тютюном та іншими сумнівно корисними для громади зайняттями.

В найбільших молодіжних райцентрах Черкащини – містах Умані та Сміли є зареєстровані громадські організації, однак рівень громадської активності в них спостерігається надзвичайно низьким. Причинам цього може бути неефективна робота діючих громадських активістів, що актуалізує їх потребу у навчанні. Або ж ці організації не здатні залучити молодь, яка потенційно готова до активної роботи у громадському секторі.

Тому організатори очікують, що учасниками Школи громадської активності стануть молоді ініціативні та цілеспрямовані молоді люди 14-30 років,

які знають, чого хочуть від життя, займають активну позицію в суспільстві, займаються громадською діяльністю чи планують це робити в майбутньому, бажають зробити крок до змін у власному житті та житті своїх громад!

Участь у школі відкриває можливість молодим представникам Смілянської та Уманської територіальних громад розкрити свій лідерський потенціал, навчитись розробляти і реалізовувати громадські проекти, отримати інформацію та консультаційну підтримку професіоналів, втілити в життя «нереальні» ідеї і здійснити «нездійсненні» мрії, знайти однодумців для спільної роботи на благо громади, а також – зробити впевнений крок у майбутнє з подачі досвідчених тренерів-практиків, які забезпечать учасників арсеналом нових знань, вмінь та навичок.

Для участі у школі необхідно заповнити анкету http://bit.ly/activity_ck до 23.59 23 квітня 2012 року. Серед бажаючих на конкурсних засадах буде відібрано лише по 20 найбільш вмотивованих молодих людей з Уманського та Смілянського районів Черкаської області.

В рамках проекту передбачено по два одноденні інформаційно-тренінгові зустрічі у квітні-травні 2012 року в містах Сміла та Умань та мінімум шість практичних проектів!

Всі основні витрати несуть організатори, в тому числі харчування та роздаткові матеріали

order cheap levitra
учасникам. Учасники самостійно оплачують проїзд з місця проживання до міст Умань чи Сміла в залежності від місця проживання учасника.

Більше про школу можна дізнатися тут: http://vk.com/activity_ck. А також у керівника проекту Сергія Слинька: serslin@gmail.com, 067 473 11 52, 093 863 36 88, 066 501 19 31.

Організатори: Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет» спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром за підтримки Черкаського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодь Демократичного Альянсу» при фінансовій підтримці National Endowment for Democracy – NED (США) в рамках програми «Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей» організованої Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій.

By |Апрель 17th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment