А ти сфотографував обличчя України?!

//А ти сфотографував обличчя України?!

А ти сфотографував обличчя України?!

1 місце на Всеукраїнському конкурсі "Молоде обличчя України" 2011 р.

Регіональний етап Всеукраїнського фотоконкурсу „Молоде обличчя України” розпочав прийом фоторобіт. Метою фотоконкурсу є  підтримка фотографів-початківців та утвердження патріотизму серед молоді.

Кам’янчанка Алла Халудрова непрофесійний фотограф,

однак, вона вже двічі займала перше місце на Всеукраїнському етапі конкурсі.

«Беру участь тому що є можливість проявити себе у фото, – розповідає Алла. – а також можна отримати  гарні поради від професіоналів, послухати об’єктивну кваліфіковану критику та й просто поспілкуватися з іншими учасниками».

Найулюбленіша тема Алли – «Нас єднає Україна» в кій вона і має ряд перемог. Серед інших тем, які передбачені конкурсом – «Молодь і держава»; «Професії молодих»; «Талановита молодь України»; «Українське студентство»; «Дозвілля молоді», «Вибір молоді – здоров’я»; «Всі різні – всі рівні».

Фото можна робити як на професіональну камеру, так і на мобільний телефон.

«Найголовніше це ідея. Були фото зроблені професіоналами, які не отримували ніяких призових місць», – пояснює Сергій Слинько, координатор проекту у Черкаській області, спеціаліст Молодіжного ресурсного центру.

Оцінювати ж роботи на місцевому рівні будуть відомі черкаські фотографи – Олександр Якимович

та Ігор Єфімов.

Минулого року на регіональному рівні у  конкурсі взяло участь понад 20 осіб, із яких троє отримали призові місця на Всеукраїнському рівні.

Всі бажаючі взяти участь у конкурсі в 2012 році звертайтесь до Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру за адресою м.

best price levitra online
Черкаси, вул. Смілянська 23, оф. 28 контактний телефон 36 00 59 – Сергій Слинько. Детальніше про конкурс на mrc.ck.ua

Вашій увазі пропонуються роботи учасників Регіонального етапу Всеукраїнського фотоконкурсу „Молоде обличчя України” 2011р.

Вперед до перемоги під прапором державним... .jpgДо омріяного фаху.JPGМайбутнє України -  її діти.jpgМить щастя.jpgМоя держава –Україна.jpgМій вибір – здоровий спосіб життя.jpgМій рідний край, моя земля!.JPGНа землі своїй прекрасній ми народжені радіти.jpgОсь і прийшла любов.jpgРідні краєвиди.jpgСтрибок в незалежність.jpgЩе мить і перемога.JPGЯ б у слюсарі пішов, хай мене научать.jpgЯ буду українкою!.JPGв польоті до омріяної професії.jpgжиття може бути яскравішим.jpgСьогодні колесо ось це. а виросту - крутну державне..jpg

 Авторка: Інна Наливайко
By |2013-07-30T22:04:06+00:00Апрель 19th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment