3 квітня у приміщенні Черкаського обласного Молодіжного ресурсного центру відбулася друга зустріч представників громадських організацій м. Черкаси «Напрацювання стратегії та завдання роботи майбутнього Громадського ресурсного центру».  Для максимальної ефективності роботи на зустріч було запрошено модератора, фахівця із стратегічного планування, директора Західноукраїнського ресурсного центру – Василя Полуйка.

На зустрічі учасники обговорювали хто має стати основними користувачами послуг Громадського ресурсного центру, які потреби виникатимуть у них, основні морально-етичні засади, які стануть основою діяльності центру.

Учасники випрацювали бачення максимально відкритого і публічного шляху створення Громадського ресурсного центру на рівних умовах для всіх представників громадянського суспільства. Вирішено було створити Асоціацію громадських організацій, яка у майбутньому буде керувати роботою ГРЦ. Для цього із числа організацій, які активно взяли участь в обох зустрічах, було створено ініціативну групу. У неї ввійшли  «Громадянська мережа «ОПОРА», «Центр соціального партнерства», Ресурсний центр АНГО, Скаутська організація «Пласт», Благодійна фундація «Паритет», «Комітет виборців України», ініціатива «Здравіє».

Захід

було

проведено ГО «Громадянська мережа «ОПОРА» за підтримки  Міжнародного Республіканського Інституту. На наступній зустрічі заплановано вивчити досвід мережування громадських організацій у асоціації.

Джерело: opora.ck.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *