Дитина має право на…

Home/Новини/Дитина має право на…

Дитина має право на…

 «Дитина має право на…» – під таким гаслом 10 червня 2012 року у м. Черкаси на площі біля «Будинку торгівлі» відбувся тематичний концерт-вікторина в рамках впровадження у cialis canadian pharmacy

м. Черкаси міні-проекту «Тематичний концерт-вікторина «Права Дитини піснею полинуть…»». Проект здійснювався за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету в рамках проекту Громадської організації «М’АРТ». Автор проекту та ініціатор проведення концерту – Тетяна Войцях, методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Допомогу в організації та проведенні Тематичного концерту «Дитина має право на…» надавали волонтери ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» та Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Концерт став складовою частиною благодійної акції на підтримку онкохворого трирічного Саміра Гіренка.

До участі у Тематичному концерті «Дитина має право на…» долучилися творчі дитячі та молодіжні колективи, групи та талановита молодь м. Черкаси. Усі номери концерту були об’єднані темою «Права дитини».

В рамках тематичного концерту також проводилась вікторина між учасниками заходу. З метою забезпечення охоплення інформаційно-просвітницькою акцією з питань Прав дитини якомога більшої кількості мешканців м. Черкаси, вікторина в рамках проведення концерту та акції проводилася як у формі експрес-опитування під час поширення волонтерами інформаційно-просвітницьких матеріалів і запитань у конферансі між концертними номерами, так і безпосередньо окремими двома блоками, участь у яких узяли 10 підлітків віком від 13 до 18 років та 5 дітей

віком від 7 до 10 років, які отримали заохочувальні призи за участь у вікторині та набір інформаційних матеріалів проекту.

Всього під час заходу у ході експрес-вікторини було опитано понад 1000 осіб, з них 135 осіб отримало призи за вірні відповіді від Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Усі опитані отримували інформаційні матеріали проекту, надруковані за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету. Всього було розповсюджено 4100 інформаційних матеріалів: лифлети «Знати, щоб захиститися» та «Каталог дій, що розцінюються як насильство по відношенню до дітей»; календарики «Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії довіри»; буклети-пам’ятки для дітей «Каталог прав дитини: на основі Конвенції ООН про права дитини» (вручалися дітям дошкільного та молодшого шкільного віку) та «Твій вік = Твої права» (вручались дітям віком від 11 до 18 років); буклети-пам’ятки для батьків «Вік дитини = Права дитини» (вручались батькам з дітьми від 0 до 10 років та молоді від 18 років).

By |Июнь 11th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment