«Придніпровські» підлітки дізналися де взяти гроші

//«Придніпровські» підлітки дізналися де взяти гроші

«Придніпровські» підлітки дізналися де взяти гроші

Відпочиваючі дитячо-оздоровчого комплексу «Придніпровський» 29 червня 2012 року розглядали варіанти отримання грошей в рамках профорієнтаційної роботи з молоддю. З трьома групами по 25-30 осіб дітей віком 14-18 років працював керівник Черкаського обласного молодіжного центру праці Сергій Слинько:

— «Особливості профорієнтаційної роботи у літній період потребує особливих підходів, бо підлітки дещо відвикли від шкільної дисципліни і настроєні більше на активний відпочинок. Тому доводиться адаптувати профорієнтаційні заняття таким чином, щоб дітям було цікаво і корисно. Зокрема цікавою для них темою є гроші. Тому в ході тренінгу ми спочатку вирішуємо скільки їх потрібно молодій людині 18 років, а потім шукаємо механізми їх отримання. Як правило діти самі визначають, що оптимальний варіант отримання грошей – це заробити їх. А от вже як це краще зробити і що для цього потрібно – це вже питання для подальшої дискусії.

В кінці нашої зустрічі більшість дітей самі для себе формулюють, що вже зараз необхідно пройти тести з профорієнтації, визначитися з сферою подальшої діяльності та з першого вересня активніше працювати в школі над тими предметами, що знадобляться у майбутньому для досягнення власної мети.

З метою теж цікаво виходить: більшість дітей мають амбітні цілі і прагнуть до фінансової незалежності, прикладаючи мінімум зусиль. Тому після демонстрації квадранту грошового обігу Роберта Кійосакі, молоді люди без сумніву говорять, що хотіли б бути інвесторами. Як до цього дійти їм теж даємо механізми»

Цей захід відбувався за підтримки відділу у справах молоді та спорту Золотоніської РДА. Черкаський обласний молодіжний центр праці і надалі готовий проводити профорієнтаційну роботу серед молоді на теренах Черкаської області. Для запрошення спеціаліста достатньо погодити час та надіслати офіційне запрошення на ел.скриньку mrc.ck.ua@gmail.com. Деталі за тел. (0472) 36-00-59, (067) 473 11 52, (093) 863 36 88, (066) 501 19 31

By |2013-05-09T09:39:55+00:00Июль 1st, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment