Антиалкотур дитячими таборами Черкащини

//Антиалкотур дитячими таборами Черкащини

Антиалкотур дитячими таборами Черкащини

350 відпочиваючих дитячо-оздоровчих комплексів Черкаської області стали учасниками проекту «Профілактика вживання

алкоголю серед учнівської молоді Черкащини». Протягом серпня 2012 року школярі були умотивовані до зміни поведінки та ставлення до вживання алкоголю, пройшли короткий курс за методикою «рівний-рівному», після якого можуть ефективно впливати на своїх однолітків та формувати в них позитивну думку про здоровий спосіб життя.

Інтерактивні тренінги відбулися у 5-ти дитячо-оздоровчих комплексах «Сосонка», «Олімпія», «Придніпровський», «Чапаєвець», а також у м. Корсунь-Шевченківський.

У кожній із груп навчання проходили дуже по-різному – згадує тренер проекту – фахівець з інформаційно-консультативної роботи Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Сергій Слинько. – Так в ДОК «Олімпія», де були переважно меншенькі діти, ми зображували на великих ватманах людей з характерними ознаками різних шкідливих звичок – алкоголю, наркотиків, тютюну. Потім аналізували їх та наслідки, до яких приводять ці негативні звички, напрацьовували фрази, якими  можна відмовитися від запропонованого друзями небезпечного «кайфу». І головне — розбирали як переконати своїх знайомих позбутися шкідливих звичок. Після цього учасникам давав змогу знищити зображені ними на плакатах негативні образи Діти з найбільшим задоволенням рвали, розкидали та топтали цих негативних героїв. Хочеться вірити що таких героїв в їхньому житті буде менше.

Старші діти потребували особливого підходу, оскільки багато з них уже мали досвід вживання алкоголю та тютюну, тому за словами Сергія доводилося теж ухитрятися і поєднувати інформацію з інтерактивом та пояснювати шкідливий вплив отруйних звичок на прикладах, а інколи

і навіть спорити з учасниками.

—          Тим не більше по закінченні ми всі разом приходили до твердження, що бути здоровим у сучасному світі — це не просто класно, а і вигідно, корисно, зручно,.. і модно! Надіємося, що таким чином мода здорового

життя пошириться Черкащиною.

Проект реалізувався за фінансовій підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА у партнерстві Черкаського обласного Молодіжного ресурсного центру, громадської організації «ФОРПОСТ». Колектив організаторів висловлює щиру подяку начальнику відділу у справах молоді та спорту Золотоніської РДА Бершадській Людмилі Олексіївні за ефективну організацію проведення тренінгів на Золотонощині, а також особливу подяку старшим вожатим ДОЗ «Олімпія» — Марині Скибі та ДОЗ «Сосонка» Тетяні Володимирівні.

By |2013-06-08T12:43:42+00:00Август 28th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok