Черкащани привітали Україну з Днем незалежності

Home/Новини/Черкащани привітали Україну з Днем незалежності

Черкащани привітали Україну з Днем незалежності

24 серпня у святковий день волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» мали унікальний шанс привітати мешканців м. Черкаси та усю країну з Днем незалежності.

В рамках акції «З днем народження, Україно!» у м. Черкаси волонтери підготували спеціальне панно. Паперову доріжку довжиною у 10 метрів розмістили на газоні Долини Троянд. На ній усі бажаючі учасники загальноміських заходів до Дня Незалежності отримали можливість написати маркерами та фарбами привітання своїм співмістянам та Україні з Днем Незалежності. Найбільш завзяті залишили на цьому полотні синьою та жовтою фарбами відбитки своїх долонь.

Усі, хто долучився до проведення акції отримали в подарунок наліпки «Я люблю Україну» та повітряні кульки з символікою України.

Також

в рамках акції волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру безкоштовно розповсюджували презервативи, з метою нагадати молоді, що у незалежній Україні мають жити незалежні та захищені від ВІЛ\СНІДу громадяни.

Організаторами акції у м. Черкаси виступили Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, ЧМДГО «Експериментальний творчий центр» та Черкаська обласна благодійна фундація Паритет.

Аналогічну акцію ініціативна група волонтерів провела цього дня і у м. Сміла за підтримки міського відділу молоді. Сміляни з-задоволенням писали і свої побажання, приймали привітання волонтерів та символічні подарунки.

Акції на Черкащині стали складовою частиною загальної щорічної акції «З Днем народження, Україно!», що пройшла одночасно у Полтавській і Черкаській областях в рамках спільного проекту Мережі громадських організацій Полтавської та Черкаської

областей «Молодь діє!». Матеріали для проведення акцій у м. Черкаси та м. Сміла були надані координатором мережевої акції – Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій.

Організатори висловлюють щиру подяку Волонтерам з Черкас, які особливо активно працювали під час акції — Інні Опанасенко та Олександру

Тарасенку. А також дуже вдячні молодій Смілянці Наталії Горбенко, яка проявила ініціативу в організації акції у Смілі та керівниці відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту — Іннесі Анатоліївні Гончаренко та спеціалісту відділу Олексію Подрушняку.

By |Август 24th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment