В області втретє стартує Форум молодіжних ініціатив і проектів

//В області втретє стартує Форум молодіжних ініціатив і проектів

В області втретє стартує Форум молодіжних ініціатив і проектів

Цієї осені у мальовничому каньйоні смт. Буки Маньківського району Чркаської області під патронатом голови Черкаської обласної державної адміністрації С.Б. Тулуба, відбудеться III обласний форум молодіжних ініціатив і проектів.

У Форумі можуть брати участь жителі м.Черкаси та Черкаської області — громадяни України віком від 14 до 35 років, студентська та аспірантська молодь, а також юридичні особи, діяльність яких спрямована на підтримку та розвиток молодіжного руху.

Для участі у

Форумі необхідно написати проект у одній із трьох номінацій («наука і підприємництво», «культура», та «соціальна сфера»).

За результатами роботи конкурсних комісій будуть визначені переможці у кожній номінації, які отримають дипломи і грошові премії для реалізації проекту.

У 2011 році переможцями у II Форумі стали:

номінація «Підприємництво»

І місце – Литвиненко Олександр, проект – «Створення молодіжного

Інтернет ресурсу «П.У.Н.К.Т.»;

ІІ місце – Бондаренко Олександр Олександрович, проект – «Спортивна школа «Богдан»;

ІІІ місце – Демченко Марина Валеріївна, проект – «Платформа МОБІ (мій особистий бізнес інструктор)».

номінація «Соціальна сфера»

І місце – Мошнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, проект – «Здорові діти – здорова нація»;

ІІ місце – Кордюк Аліна Сергіївна, проект – «Утвердження принципів гендерної рівності на Черкащині»;

ІІІ місце – Дитячо-юнацька телевізійна студія «Кадр» при комунальному підприємстві «Телекомпанія Умань», проект – «ЗНАЙ.ДУМАЙ.ДІЙ!» – соціальна рекламна кампанія».

номінація «Наука»

І місце – Черкаська міська громадська організація «Вільний простір», голова – Піскова Олександра Миколаївна, проект «Муніципальний фандрейзинг – залучення позабюджетних коштів для реалізації програм місцевого розвитку»;

ІІ місце – Науково-практичне товариство Кам’янського еколого-економічного ліцею «Камелія» Кам’янської районної ради Черкаської області, керівник – Єрмоленко Володимир Олександрович, проект – «Розробка науково-методичних основ та формування єдиної інформаційної бази даних у системі інженерно-технічного забезпечення АПК на регіональному рівні»;

ІІІ місце – Скрипник Людмила Василівна, проект – «Розробка бренду «Черкащина туристична та розрахунок економічного ефекту від його впровадження».

номінація «Культура»

І місце – Халахур Сергій Вікторович, проект – «Реконструкція та розбудова Коржівського водяного млина – пам’ятки індустріальної спадщини»

ІІ місце – Лимар Катерина Андріївна, проект – «Розробка та популяризація нових туристичних маршрутів Черкащини»

ІІІ місце – Галушка Ольга Сергіївна, проект – «Ргіональний етно-екологічний фестиваль «Яровій», в підтримку створення Національного природного парку в урочищі «Холодний Яр»

Звертаємо вашу увагу, що заявки на участь у Форумі та проекти мають бути подані до управління у справах сім’ї, молоді та спорту (м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102) до 1 жовтня 2012 року у паперовому

та електронному варіантах на е-mail: ums2006@ukrpost.ua.

Детальніша інформація є в положенні про Форум

Додаткову інформацію можна дізнатися безпосередньо в організаторів Форуму (управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержаадміністрації за номером телефону (0472) 638559) та в Черкаському обласному молодіжному ресурнсому центрі — 36-00-59.

Контактна особа — Шпак Яніна Борисівна — заступник начальника відділу спорту та молодіжної політики управління.

By |2013-06-08T00:37:27+00:00Сентябрь 6th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment