Безкоштовну контрацепцію та консультування пропонує Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр для молоді. Скриньки з презервативами будуть розміщені у вільному доступі у приміщенні молодіжного центру та Управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської ОДА.

—         Благодійний проект ставить за мету зменшення поширення ВІЛ інфекції та небажаної вагітності — пояснює Аліна Кордюк — заступник директора молодіжного Центр – регіональний тренер Всеукраїнського проекту здоров’я жінок України. Презервативи – майже стовідсотковий надійний засіб. Це єдиний спосіб не отримати статевим шляхом ВІЛ-інфекцію. Але вони будуть захищати від вагітності і СНІДу тільки при їх правильному використанні, тому наш пілотний проект передбачає як розповсюдження контрацептивів так і консультування та проведення просвітницької роботи для молоді.

В такий спосіб ініціатори намагаються привернути увагу громадськості до проблеми СНІДу в Черкаській області, вплинути на свідомість громадян, нагадавши їм про небезпеку. Завдяки вільному розповсюдженню презервативів скоротити темпи поширення інфекції та спрямувати всі можливі інформаційні носії на освічення молоді про ВІЛ та СНІД.

Детальніше про контрацепцію та про захист від ВІЛ/СНІД можна звертатися до Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру за адресою вул. Смілянська, 23, оф. 28 та за тел. 36-00-59.

Презервативи надані МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Їх продажу заборонено.

Автор: Євгеній Поштар

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *