Відбір на участь у Молодіжному дипломатичному корпусі

//Відбір на участь у Молодіжному дипломатичному корпусі

Відбір на участь у Молодіжному дипломатичному корпусі

В Черкаському обласному молодіжному ресурному центрі відберуть учасників програми «Молодіжний дипломатичний корпус». Впевнений, що це може бути цікавою можливістю Вам, членам Ваших організацій та волонтерам.

Мета: підвищення рівня залучення соціально-орієнтованих українських НГО в міжнародну діяльність шляхом створення команди представників НГО, які беруть участь в програмах української громадської дипломатії та реалізації місцевих, національних та міжнародних проектів.Учасники програми: молоді люди – керівники та лідери молодіжного руху, студентського самоврядування, молодіжних та студентських парламентів та організацій віком від 18 до 35 років.

Молодіжний дипломатичний корпус (МДК) — це пул активних  представників НГО України, які володіють знаннями та навичками

міжнародної комунікації, добре знаються на міжнародних відносинах, і які готові реалізовувати міжнародні проекти, спрямовані на вирішення нагальних проблем сьогодення, в тому числі формування позитивного образу України за кордоном, поширення української культури і мови в світі.

В рамках проекту передбачається:

  • 1 етап (17 вересня – 30 жовтня 2012 року). Проведення одноденних тренінгів у 27 регіонах України. Кількість учасників тренінгу 30 – 35 осіб. В ході тренінгу учасники ознайомляться з принципами та системою роботи ПАРЕ, МПА СНД, ПА ООН, буде проведений відбір учасників для Молодіжного дипломатичного корпусу та ін.
  • 2 етап (9 – 25 листопада2012 року). Проведення двох навчальних модулів для членів Молодіжного дипломатичного корпусу та засідання Молодіжної міжпарламентської асамблеї України у м. Київ.
  • 3 етап Міжнародний блок. Мультиплікація.(2012 – 2014 рр.)

В рамках цього етапу будуть освітні семінари для

молодих парламентаріїв і молодіжних лідерів України під час сесії МПА СНД, ПА РЄ та ПА ООН. Мультиплікація: розробка та реалізація учасниками проектів, спрямованих на розвиток дружніх, партнерських, взаємовигідних відносин з громадськими організаціями іноземних держав, з міжнародними і міжурядовими інституціями.

В Черкасах перша зустріч та тренінг відбудеться 11 жовня 2012 року у четвер з 10-00 до 15-00 у приміщенні Черкаського

обласного молодіжного ресурсного центру.

 Організатори:

  • Державна служба молоді та спорту України;
  • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України;
  • Український молодіжний форум;
  • Молодіжна міжпарламентська асамблея України;
  • ВМГО «Спілка робітничої молоді України».

Контакти:

E-mail: mmpau@ukr.net

Тел.: (063) 467-69-21 Малюга Ганна

Тел.: (044) 229-229-1 Оргкомітет

Група ВК: http://vk.com/diplomatkorpus

By |2013-06-07T23:25:18+00:00Октябрь 6th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment