Черкаська молодь проти дискримінації

Home/Новини/Черкаська молодь проти дискримінації

Черкаська молодь проти дискримінації

До Міжнародного дня толерантності, який відзначають 16 листопада, черкаська молодь зшила 50-метрове Полотно Миру з тисячі клаптиків тканини.  Традиційно довжелезне панно пронесуть центральною вулицею міста – від Театральної площі до площі Богдана Хмельницького.

Щороку Полотно Миру доповнюється новими шматками тканини, що символізує толерантність, яку пропагують учасники акції. Кульмінацією заходу стане, створене з запалених свічок, гігантське серце толерантності. На молодь очікує велика кількість конкурсів та пізнавально-розважальних ігор. Також буде нагороджено авторів кращих клаптиків тканини.

Той, хто не встиг приєднатися до створення цього символу взаємоповаги та недискримінації, зможе зобразити власне розуміння толерантності на повітряних кульках. Позитивні повітряні символи учасники акції запустять у небо,

а негативні – буде проколено голками.

Ініціаторами цьогорічної акції є управління у спрпавах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр та Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет». Організатори планують популяризувати серед черкасців почуття толерантності, недопустимість дискримінації.

Святкування Міжнародного дня толерантності розпочнеться 22 листопада о 14.30 на Театральній площі міста. До вуличної акції зможуть долучитись усі охочі.

Толерантність – доброзичливе та терпиме ставлення до чогось,здатність сприймати щось, не схвалюючи це.

Дискримінація –

будь-яке обмеження або перевага, що заперечує або зменшує рівне здійснення buy cialis online uk прав.

Джерело: Молодіжний новинний портал Пункт

By |Ноябрь 21st, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment