На черкащині дізнаються чому студентська молодь захищається від СНІДу та береже своє репродуктивне здоров’я

//На черкащині дізнаються чому студентська молодь захищається від СНІДу та береже своє репродуктивне здоров’я

На черкащині дізнаються чому студентська молодь захищається від СНІДу та береже своє репродуктивне здоров’я

«Я захищаюся від ВІЛ/СНІДу та бережу своє репродуктивне здоров’я тому що…» – таку фразу пропонує доповнити Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр студентам 4 навчальних закладів області. До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в ході інформаційно-просвітницьких акції також студенти отримають безкоштовно спеціалізовану літературу щодо захисту репродуктивного здоров’я, презервативи та консультаційну підтримку спеціально підготовлених волонтерів та більш фахову – спеціалістів Центру планування сім’ї.

До початку проведення акції організатори розмістять на стіні великі паперові панно із написом «Я захищаюся від ВІЛ/СНІДу

та бережу своє репродуктивне здоров’я тому що…» Кожний студент зможе взяти маркер і продовжити речення, висловивши на папері власну позицію з цього питання. cheap viagra Волонтери інформуватимуть про необхідність захисту від інфекції, що передаються статевим шляхом, збереження репродуктивного здоров’я жінок і подружніх пар, про використання сучасних й ефективних методів контрацепції та про подолання стереотипів у питаннях культури статевих стосунків, планування сім`ї, вагітності, утвердження у свідомості закоханих пар розуміння високої місії материнства і батьківства. Загальний фон заходу буде також створений тематичними музичними композиціями, присвяченими цьому дню, а також відеороликами, які будуть транслюватися через відео-проектор і колонки.

Акції пройдуть 30 листопада та 3 грудня у головному корпусі двох найбільших вузів Черкаської області – ЧНУ і ЧДТУ. Аналогічні заходи також відбудуться 30 листопада у 2 навчальних закладах м. Звенигородка – філії Східноєвропейського університету та Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

Акція відбувається у партнерстві з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, проектом «Здоров’я жінок України» (USAID), Черкаським обласним центром планування сім’ї, Черкаським національним університетом ім. Б. Хмельницького, Черкаським державним технологічним університетом. Партнером проведення акцій у м. Звенингородка є районна організація Товариства Червоного Хреста України.

By |2013-06-05T21:57:00+00:00Ноябрь 26th, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment