«Я захищаюся від ВІЛ/СНІДу та бережу своє репродуктивне здоров’я тому що…» – таку фразу пропонує доповнити Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр студентам 4 навчальних закладів області. До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в ході інформаційно-просвітницьких акції також студенти отримають безкоштовно спеціалізовану літературу щодо захисту репродуктивного здоров’я, презервативи та консультаційну підтримку спеціально підготовлених волонтерів та більш фахову – спеціалістів Центру планування сім’ї.

До початку проведення акції організатори розмістять на стіні великі паперові панно із написом «Я захищаюся від ВІЛ/СНІДу

та бережу своє репродуктивне здоров’я тому що…» Кожний студент зможе взяти маркер і продовжити речення, висловивши на папері власну позицію з цього питання. cheap viagra Волонтери інформуватимуть про необхідність захисту від інфекції, що передаються статевим шляхом, збереження репродуктивного здоров’я жінок і подружніх пар, про використання сучасних й ефективних методів контрацепції та про подолання стереотипів у питаннях культури статевих стосунків, планування сім`ї, вагітності, утвердження у свідомості закоханих пар розуміння високої місії материнства і батьківства. Загальний фон заходу буде також створений тематичними музичними композиціями, присвяченими цьому дню, а також відеороликами, які будуть транслюватися через відео-проектор і колонки.

Акції пройдуть 30 листопада та 3 грудня у головному корпусі двох найбільших вузів Черкаської області – ЧНУ і ЧДТУ. Аналогічні заходи також відбудуться 30 листопада у 2 навчальних закладах м. Звенигородка – філії Східноєвропейського університету та Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

Акція відбувається у партнерстві з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, проектом «Здоров’я жінок України» (USAID), Черкаським обласним центром планування сім’ї, Черкаським національним університетом ім. Б. Хмельницького, Черкаським державним технологічним університетом. Партнером проведення акцій у м. Звенингородка є районна організація Товариства Червоного Хреста України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *