50-ти метровий символ толерантності виготовили в Черкасах

Home/Новини/50-ти метровий символ толерантності виготовили в Черкасах

50-ти метровий символ толерантності виготовили в Черкасах

До Міжнародного дня толерантності черкаська молодь зшила 50-метрове Полотно Миру з тисяч клаптиків тканини з характерним баченням толерантності на кожному лоскуткові. Цей символ неприпустимості дискримінації, поширення миру та доброти пронесли центральною вулицею міста 22 листопада 2012 року/

З Театральної до площі «Дружба народів» символічне панно супроводили понад 300 учнів шкіл міста. Там їх чекала яскрава ведуча з тематичними конкурсами. Школярі зображували толерантність анімаціями з власних тіл, писали відомі їм приклади дискримінації на повітряних кульках та пробивали їх, а гарні приклади толерантності зображали не гелевих кульках та відпускали в небо. Десятки волонтерів в цей час розпловсюджували листівки щодо поширення толерантності та неприпустимості дискримінації.

Найбільш заповзяті учасники отримували заохочувальні пам’ятні призи, а менш активні – толерантно – аплодисменти.

Всі школи, які viagra for sale подали свої частини Полотна Миру отримали також заохочувальні призи – повідомляє організатор акції Сергій Слинько – фахівець Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.  – Особливі нагороди заслужили 5 шкіл міста — 28 — за інікальтність, 24 — оригінальність, санаторна школа-інтернат — за старанність, 11 — за найкраще втілення образу, Колегіум «Берегиня» — стильність. Педагогічні працівники теж не лишилися без уваги – 26 із них отримали грамоти, а найактивніших ще й призи.

Вулична акція відбулася символічно у Міжнародний день філософії, оскільки у день Толерантності 16 листопада частини полотна були представлені у школах міста. Надалі пано відкрито буде для ознайомлення всім охочим у приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру по вул. Смілянська, 23 на другому поверсі.

Ініціатори цьогорічної акції, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр та Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет», цією акцією прагнуть популяризувати серед Черкащан недопустимість дискримінації, примноження та закріплення мови миру та толерантності, протидіяти поширенню ксенофобії, ворожнечі та нетерпимості.

Співорганізаторами заходу є Управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської ОДА, Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому, студенти інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер».

Акція підготовлена в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Антидискримінаційна дія», спільної ініціативи Коаліції з протидії дискримінації в Україні (http://antidi.org.ua) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та  координації Вінницької ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ».

Довідково:

Толерантність – у загальному значенні здатність приймати щось, не схвалюючи це. На індивідуальному рівні – це здатність сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також – особливості поведінки та способу життя інших.

Передусім толерантність означає доброзичливе та терпиме ставлення до чогось. Основою толерантності є відкритість думки та

спілкування, особиста свобода індивіда та поцінування прав та свобод людини. Толерантність означає активну позицію людини, а не пасивно-терпиме ставлення до навколишніх подій, тобто толерантна людина не повинна бути терпима до всього, наприклад до порушення прав людини чи маніпуляцій та спекуляцій. Те що порушує загальнолюдську мораль не повинно сприйматись толерантно.

By |Ноябрь 22nd, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment