Молодь Черкащини за репродуктивне здоров’я!

Home/Новини/Молодь Черкащини за репродуктивне здоров’я!

Молодь Черкащини за репродуктивне здоров’я!

3 грудня в Черкаському державному технологічному університеті відбулась інформаційно-просвітницька акція «Я захищаюся від ВІЛ/СНІДу та бережу своє репродуктивне здоров’я»,

присвячена Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом. Цей захід – яскравий приклад співпраці державних, громадських та міжнародних організацій у боротьбі із глобальними викликами суспільства – епідемією ВІЛ\СНІД, демографічною кризою. Партнерами в організації заходу виступили Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Головне управління охорони здоровʼя та медицини катастроф Черкаської ОДА, проект «Здоров’я жінок України» (за фінансової підтримки американської Агенції з міжнародного розвитку), Черкаський обласний

перинатальний центр, Черкаський обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ\СНІД, Черкаський державний технологічний університет та громадська організація «Від серця до серця».

До початку проведення акції організатори розмістили на стіні велике паперове панно із написом «Я захищаюся від ВІЛ/СНІДу та бережу своє репродуктивне здоров’я, тому що…». Кожний студент мав нагоду взяти маркер і продовжити речення, висловивши на папері власну позицію з цього питання.

Волонтери інформували студентів про необхідність захисту від СНІДу та інфекцій, що передаються статевим шляхом, збереження репродуктивного здоров’я жінок та чоловіків, про використання сучасних й ефективних методів контрацепції. Особливо звертали увагу на подолання стереотипів у питаннях культури статевих стосунків, планування сім`ї, вагітності, утвердження у свідомості закоханих пар розуміння високої місії материнства та батьківства. Загальний фон заходу було створено тематичними музичними композиціями, присвяченими цьому дню, а також відео роликами.

В ході інформаційно-просвітницької акції студенти отримали безкоштовно спеціалізовану літературу щодо захисту репродуктивного здоров’я, презервативи та консультаційну підтримку спеціально підготовлених волонтерів та фахову – спеціалістів Центру планування сім’ї та Центру ВІЛ\СНІД. Також всі бажаючі змогли пройти безкоштовно анонімне тестування на ВІЛ в мобільній амбулаторії.

У мобільній амбулаторії

Така інформаційно-просвітницька робота з молоддю дуже важлива для формування засад здорового способу життя, створення умов безпечного

материнства, збереження репродуктивного здоровʼя населення нашої держави.

Аналогічні заходи відбулись 30 листопада в Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького та у двох навчальних закладах м. Звенигородка – філії Східноєвропейського університету та Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Партнером проведення акцій у м. Звенигородка є районна організація Товариства Червоного Хреста України.

By |Декабрь 3rd, 2012|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment